24 травня 2022 року
19:00:22

Політика

Чи здійсниться найбільше бажання голови Тернопільської облради?

30.12.2015 09:53

30.12.2015

На одному з телеканалів днями стартує програма для тих, хто, сидячи на дивані, любить коментувати все, що відбувається на блакитному екрані. При чім – коментувати вголос.

Ми подумали й вирішили, а чому б і нам не закалабуцькати щось схоже? Чимало ж людей мають за звичку читати та вголос коментувати помічене між рядками.

Випробувати методу вирішили на інтерв’ю голови Тернопільської обласної ради, медика за освітою (а конкретніше акушер-гінеколога чи чисто українською “піхвооглядача” з БПП -“Солідарність”) Віктора Овчарука, опублікованого в “Номер один” .

З перших слів зрозуміло, що Віктор Вікторович не конфліктна, спокійна й терпелива людина. Не дарма ж хобі – риболовля. Ото, сидів він собі, сидів на політичному бережку з вудилищем, підкориговував розмір кишені та свої погляди й принципи під політичні буревії, що проносились над областю, плакався, коли на роботу революціонери не пускали, та катав на них заяви у суд, і чекав доброго улову, себто посади. І нехай на ній він, як людина м’яка, виконуватиме роль маріонетки в руках хитріших, байдуже. Головне, що викарабкався і …злетів. А що, хто б з вас ще рік тому міг бодай припустити, що регіонал, той, який вірою і правдою служив Хоптяну, чиє прізвище красувалось на “стовпі ганьби” – перефарбується в “порошенківця”, очолить обласну раду та з гордість ділитиметься пройденим, пережитим, планами? Хіба не Майдан кричав “Регіоналам – тюрми”? Чи може, кабінет у “білому домі” для нього і є тюрма? Якась занадто зручна, погодьтесь…

Змалку Віктр Овчарук підпадав під чийсь вплив. У медицину, зізнається, пішов, щоб бути схожим на сусіда-фельдшера та мати повагу від людей. Цікаво, що ж привело його в політику?

У 2008 році я перейшов на роботу в обласне управління на посаду начальника відділу організаційно-методичної та кадрової роботи. Згідно з Законом «Про державну службу», посадова особа може займатися викладацькою та медичною діяльністю, тому я не покидав практики. Зараз чергую тільки у вихідні. Ніколи не планував і не планую залишати медичну діяльність. Я витратив багато часу та вклав чимало сил і праці. Більше того, зараз працюю над кандидатською дисертацією з акушерства”, – каже.

О, якби покинув медицину, то глупим був би. Де ж це бачено, щоб таку злачну професію кидати. А так, Віктор Віктор навіть не знає, скільки отримуватиме як голова обласної ради. А навіщо знати? Гроші рахують тільки ті, кому їх на хліб не вистачає….

“Загалом дуже люблю процес пологів. Я черпаю від нього енергію. Не можливо передати відчуття, коли народжується нове життя, народжується дитина і ти щасливій матері кладеш її на груди. Більш щиріших емоцій, напевно, не буває”.

Процес політичних пологів, схоже, дохторові також до смаку. Отак, ОДА підімне депутатський корпус під себе, потопче, як кугут курку, коаліція народить потрібне рішення, і він, Овчарук, покладе його мамці-Барні на груди, отримавши потиск руки чи цілунок у щічку… Більш щиріших емоцій, напевно, не буває…

“У партію «Солідарність» зайшли самодостатні люди, які змогли підняти сільське господарство, створили робочі місця, забезпечили достойні зарплати. Вони отримали від людей підтримку у вигляді голосів. Виходить, депутати, які пройшли у раду, правильно працюють кожен на своєму місці і є авторитетом для певного кола людей”.

Ага, рука руку миє, а регіонал реогінала – хвалить. Та й спробували б люди, робота яких і життя в селі залежить від “місцевого божка”, зробити інший, власний вибір… Зрештою, мали б сором самі “божки”, особливо після Майдану. Заляпались у біло-блакитне, то не пхатей хоч рік-два носа в політику, крутіть свій бізнес тишком-нишком. Аж ні, бізнес потребує влади і йому байдуже до совісті. Замкнуте коло…

“А якщо вони до цього часу дбали про добробут людей, то, очевидно, робитимуть це й надалі. Саме на такому принципі побудована й коаліція”.

Тобто, Віктор Вікторович сподівається, що тепер “вони”, тобто аграрії та бізнесмени, дбатимуть і про його, та не тільки його, добробут… “Дбатимуть” згуртовано та одноголосно! І може, тоді здійсниться палке бажання Віктора Вікторовича – виспатись. Поки ж мусить “відпрацьовувати” у Барни “весільним генералом”, який не наважується перечити босу…

Читала між рядків Катька Скора.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета