28 травня 2022 року
20:13:45

Політика

Нардепи від Тернопільщини про причини, наслідки подій у Мукачево та висновки

13.07.2015 18:09

13.07.2015

Як змінять Україну події в Мукачево? Чи зробить висновки влада? Хто винен у конфлікті? Думками діляться народні депутати, котрі представляють Тернопільщину в парламенті. 


Микола Люшняк, фракція ПП “Блок Петра Порошенка”, “ударівець”:

“Закарпаття завжди хотіло бути автономією, тому, цілком можливо, що там попрацювали провокатори. Ми знаємо, чим закінчився схожий розвиток подій на Донбасі, коли дві області фактично стали заручниками сепаратистів. Зараз російська «рука зла» намагається створити новий конфлікт вже на Заході нашої країни, проте вдруге посіяти ворожнечу у суспільстві ми не дозволимо.

Шукати винних зараз – це справа керівництва країни та відповідних органів, які вчасно не спрацювали.

Сам факт того, що конфлікт має місце говорить про те, що це явне недопрацювання силових структур і Міністерства внутрішніх справ зокрема. Я не експерт, щоб називати імена чи причини винуватців інциденту в Мукачеве, проте із сьогоднішньою ситуацією в країні правоохоронцям варто би було бути вкрай пильними, аби не допустити чергових спалахів сепаратизму та розгулу бандитизму”.


Михайло Головко, “свободівець”:

“У парламенті зареєстрована постанова щодо негайної відставки Арсена Авакова. Зволікати з цим вже просто неможна. ВО «Свобода» вимагає негайного розгляду цієї постанови та прийняття рішення щодо звільнення міністра внутрішніх справ. Це принципова позиція нашої політичної сили, антикорупційного комітету та інших народних обранців”.

За словами «свободівця», МВС працює неефективно і події на Закарпатті – яскравий тому приклад.

“Що робиться в правоохоронних органах при Авакові? Процвітає бандитизм, на посади призначаються сепаратисти і корупціонери. Словом, твориться не що інше як «ментовський безпридел». Це реальна проблема, і якщо її не вирішити, то в країні нічого й не зміниться і жодні реформи тут не допоможуть, – впевнений нардеп.

Михайло Головко також вважає, що зараз потрібно негайно створити тимчасову слідчу комісію щодо дослідження ситуації в Мукачеве. Винні у збройній сутичці повинні бути покарані, адже все це «грає не на руку» Україні, ситуацію в якій таким чином лише загострюють”.


Роман Заставний, “народнофронтівець”:

“Я вважаю, що в Мукачево програли всі: як Правий сектор, так і бандити, так і Порошенко. Та, що найбільше жаль, програла в цих подіях і Україна”, – прокоментував те, що відбулося 11 липня в Мукачево “За Збручем”. 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета