04 липня 2022 року
13:18:57

Політика

Чому команда Надала назвала свою партiю “Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть”

10.09.2020 15:28

Нова полiтична сила з’явилася нещодавно у Тернопiльському полiтикумi, але вже встигла наробити галасу прямолiнiйними заявами про пiдтримку мiського голови Тернополя, а соцiологiчнi данi вказують, що разом з ВО “Свобода” ця полiтсила претендує на промерську бiльшiсть у наступнiй мiськрадi

Бо не схильний до “вождизму”

Полiтична партiя “Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть” називає себе “командою Надала”. Ця полiтична сила, яку у мiську раду Тернополя веде 1 номер у списку Олександр Смик, давнiй друг та партнер Сергiя Надала по мiськiй радi, справдi об’єднала команду професiйних управлiнцiв, яких тiсно пов’язують з чинним мiським головою.

Бiльшiсть з цих людей ранiше особливо не “свiтилися” у полiтицi. Однак кожен з них справдi професiйна людина у своїй сферi. Зв’язок i позитивне ставлення як партiї до мiського голови так i самого Сергiя Надала до партiї є очевидним. Партiя працює в унiсон з мiським головою. Вiдкрито його пiдтримує. Найпростiшим шляхом було б назвати партiю “команда Сергiя Надала”. Однак цього не сталося.

Одна з причин — сам Сергiй Надал не хотiв цього. Так, вiн сильний лiдер, фаховий управлiнець. Вiн доволi жорсткий, але при цьому вмiє прислухатися до думки оточуючих, тому вiдмовився вiд iдеї “полiтичного фан-клубу” свого iменi. Для нього було важливiше не допустити розпорошення найкращих професiоналiв та господарникiв пiд рiзними партiйними брендами. iдея партiї “Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть” – концентрацiя професiйних кадрiв, якi готовi виконувати його програму змiн у Тернополi.

Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть — партiя тернополян

Друга причина також лежить на поверхнi. “Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть” – це партiя тернополян, котра охоплює рiзнi прошарки громади. Тут є управлiнцi, пiдприємцi, волонтери, юристи, комунальники. Насправдi цi люди можуть навiть мати рiзне бачення щодо окремих загальноукраїнських питань таких. Але всiх їх об’єднує розумiння, що сьогоднi єдиним острiвцем стабiльностi у Тернополi є мiсцеве самоврядування.

Протягом останнього року на фонi дилетантських урядiв та цiлковитої бездiяльностi обласної владi, виваженi i дiєвi рiшення ми бачили виключно на рiвнi мiської ради. Очевидно, що цi люди готовi пiдставити плече мiському головi, котрий здатний дiяти швидко i рiшуче у кризових умовах. Цi люди добре розумiють, що не варто чекати “зовнiшньої допомоги”.

На рiвнi центральної влади немає тих, хто зможе долати виклики сьогодення такi, як пандемiя коронавiрусу. i об’єднання людей у своєрiдну “господарську команду Надала” – це реакцiя тверезомислячих тернопiльських прагматикiв на зовнiшнi загрози.

Як знайти «команду Надала» у виборчому бюлетенi

Сьогоднi зрозумiло, що найвищий рейтинг у Тернополi має чинний мiський голова Сергiй Надал. З цим нiхто не береться сперечатися. Очевидно, що у дiяльностi мiського голови є огрiхи, але мiж тим позитивних змiн значно бiльше. Це один з небагатьох голiв обласних центрiв, який вiд виборiв до виборiв системно виконує свої обiцянки. Бiльшiсть тернополян хотiли б залишити такого керiвника, особливо зараз, у час “управлiнського хаосу” у країнi, бо Надал пропонує порядок i поступовi позитивнi змiни.

Не секрет, що мiського голову пiдтримують i тi виборцi, якi на нацiональному рiвнi пiдтримують рiзнi партiї. Колись цi виборцi шукали “свою” партiю на мiсцевому рiвнi, але голосували за мера Сергiя Надала. Однак цього разу ситуацiя може бути кардинально iншою.

Частина виборцiв, що хоче захистити Тернопiль вiд зовнiшнiх загроз, схильна до радикальних методiв обиратиме ВО “Свободу”, бо ця полiтсила вмiє захищати “своїх”, в тому числi мiського голову. iнша помiркована частина — прихильники “команди Надала”, яких цiкавить збереження курсу Тернополя, професiйна робота насамперед у господарськiй сферi, тепер мають свою полiтичну силу. Вони шукатимуть “Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть”, чiтко усвiдомлюючи, що голосують за команду свого успiшного мера.

i такий сценарiй є добрим для Тернополя. “Свобода” захищатиме мiсто та Україну вiд зовнiшнiх загроз. “Порядок. Вiдповiдальнiсть. Справедливiсть” вирiшуватиме господарськi проблеми невпинного розвитку мiста.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета