26 жовтня 2021 року
17:50:27

Політика

На Тернопільщині таки розводитимуть кенгуру?

25.11.2015 16:48

25.11.2015

Звістка про те, що голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна поїхав до Австралії ще вчора облетіла Тернопіль й область.

Оскільки жодного повідомлення про вояж губернатора на офіційному сайті “білого дому” не було, то журналісти, враховуючи активне бажання Степана Степановича підняти сільське господарства краю, сміло припустили, що …поїхав він за кенгуру. А що? Страусина ферма в нас є,  чому б “порошенківцю” не зайнятись розведенням кенгуру? Не тільки ж розводити виборців…

А кенгуру – це не тільки сумка, в якій у разі чого можна зручно сховатись, а ще й м’ясо, яке Австралія експортує в багато країн світу, цінне хутро та азарт під час полювання. Зважаючи на те, що Степан Степанович, як ніхто з політиків, здатен епатажувати публіку, закладення ферми кенгуру на Тернопільщині було б цілком у його політичному дусі. Шкода тільки, що ідея не зовсім нова, адже колишній  заступник голови Харківської ОДА Сапронов ще у 2013-му серйозно задумувався над вигодою такого бізнесу. Проте далі задумування справа не пішла. Може, Барна сміливіший?

Зрештою, повернеться – побачимо. Тим паче, що нині на офіційному сайті ОДА з’явилось роз’яснення, що саме очільник Тернопільщини “забув” на “південній землі”. Вивляється, він поїхав представляти область на першому бізнес-форумі “Австралія-Україна, OzUke 2015”, що відбувається в Мельбурні. Ініціаторами розвитку австралійсько-українських відносин виступили представники Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА). З ініціативи представників даної організації розгортає діяльність торгова палата “Австралія-Україна”. Товарообмін зосередять на міжнародній освіті, авіації, авіаційно-космічній сфері, видобувній промисловості, природних ресурсах (марганцю, газі та урані), товарах масового попиту та сфері гостинності, легкій промисловості, сільському господарстві, системах управління.

Окрема панель заходу була присвячена інвестиційній привабливості Тернопільської області. Степан Барна презентував учасникам пріоритетні напрямки для інвестування. Які конкретно в повідомленні не уточнюється. То, можливо, розведення кенгуру не таке уже й міфічне припущення?

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031