17 серпня 2022 року
04:42:40

Політика

На Тернопільщині замість 17 районів буде тільки три?

29.09.2015 15:36

29.09.2015

Цілком ймовріно, що дуже скоро, згідно з ухваленими в першому читанні парламетом змінами до Коснтитуції, Україну буде поділено всього на кілька регіонів, Тернопільщина зникне, а центром нашого краю стане вінниця. Більше того, замість 17 районів цілком ймовірно з’явиться тільки три. 

Такі ось невеселі перспективи оповів голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Олег Сиротюк 27 весня під час обласної конфеенції об’єднання.

В умовах фактично російсько-української війни, що триває на східних теренах нашої держави, після Революції Гідності, геройського чину Небесної Сотні й воїнів АТО, ми не маємо жодного права допустити реваншу антиукраїнських сил в місцевих радах, – зазначив Олег Сиротюк, звертаючись до учасників конференції. –  Місцеві ради повинні бути форпостами місцевого самоврядування, місцем, де захищають інтереси краю. Зараз ми бачимо, як діюча влада все робить для того, щоб знищити область, знищити наші села, наш місцеві громади, що формували свою історію, традиції та самобутність століттями. Ми зобов’язані не допустити закриття шкіл, сільських клубів, лікарень, фельдшерських пунктів. Влада, протягуючи так звану адміністративну реформу, вже ліквідувала на Тернопільщині 194 сільських ради. У змінах до Конституції, за які в першому читанні спільно голосували депутати «Блоку Порошенка», «Народного фронту Яценюка», колишні регіонали з  «Опозиційного блоку» і «тушки» з партії «Самопоміч», нема жодної згадки про Тернопільську область. Вони мають намір Україну поділити на кілька регіонів, а наша Тернопільська область може увійти в регіон з центром у Вінниці. Тоді вже і Тернопіль зникне як обласний центр. Далі — гірше. Вони хочуть замість  нинішніх 17 районів краю утворити всього три. Їм байдуже до незручностей, які створить людям цей задум. Їм взагалі байдуже до людей, для них найважливішими є гроші та влада. А щоб ніхто не смів і слова сказати, введуть посаду префекта. Він матиме право зупиняти рішення органів місцевого самоврядування, розпускати ради, відстороняти від обов’язків законно обраних сільських, селищних, міських голів. Ось чому так важливо, щоб до місцевих рад прийшли свідомі, відповідальні, принципові патріоти, котрі зможуть усупереч тиску влади захистити інтереси громади”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета