07 липня 2022 року
05:38:44

Політика

На Тернопільщині “порошенківці” можуть кинути “ударівців”?

31.08.2015 14:09

31.08.2015

Кличко не втримав “УДАР”, а правильніше – обміняв партію на зручне крісло столичного мера.

Саме так думає чимало “ударівців”, котрі розчарувались в лідерові та переконані, що “УДАР” як партія, не йдучи самостійно і на ці вибори, просто зникне. Тепер основне питання, як називатиметься новвостверений політичний гібрид. Можливо, БППУС?

Тернопільським “порошенківцям” іти на вибори з “ударівцями” – не в новинку. Так само, як “кидати” їх. Адже після президентських виборів “ударівці” залишились таки добряче обділеними посадами. Навіть більше, Барна, щойно ставши до керма, звільнив голову Теребовлянської РДА Галину Зелінську, яку підтримував “УДАР”. Чи не є такий крок демонстрацією з боку “порошенківців” “ударівцям”, де їхнє місце і хто в хаті господар?

Крім того, досі також не призначено заступника з гуманітарних питань голови ОДА Віктора Овчарука, який іде саме за квотою “УДАРу”. Його крісло досі займає екс-регоніал з доволі сумнівною репутатцією, студенський приятель Барни Іван Бабійчук.

Зважаючи на те, що “Народний фронт” на місцеві вибори не йде, а шефу Барни Заставному пристроїти “народнофронтівців” треба буде, то сподіватись на справедливий розподіл місць у списках до органів влади не варто. Найшвидше, “УДАР” на Тернопільщині “порошенківсько-народнофронтівська” братія засуне на найдальшу полицю. Пропхати Барна-Заставний спробують найперше своїх.

На мера Тернополя, напевне, Вонса. Не дарма ж він, людина Заставного, ще до створення провладного блоку використовував на бігбордах шрифти й колористику БПП. Передчував…

Щодо інших кандидатів, то, думаємо, у списках можна буде вздріти чимало одіозних регіоналів. Таких, наприклад, як Петро Гоч. Зрештою, чого дивуватись, адже, кажуть, списки формуватиме колишній “регіонал” Бабійчук. Як показує досвід, колишніх однопартійців він радо приймає усюди. Та й Порошенко, ніби не проти. Адже до нової Центральної ради БПП та “УДАру” увійшов “регіонал” Владислав Атрошенко, котрйи голосував за драконячі закони 16 січня.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета