04 липня 2022 року
06:55:02

Політика

На Тернопільщині прогресує дивна форму сказу

28.07.2015 14:04

28.07.2015

Про епіозоотичну ситуацію щодо сказу та методи його профілактики йшлося днями на засіданні Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації  Іван Крисак рекомендував департаменту охорони здоров’я ОДА негайно звернутися листом до Міністерства охорони здоров’я України та повідомити про відсутність в області препаратів для профілактичного антирабічного лікування і просити виділити засоби, повідомляє офіційний сайт ОДА.

Шкода, що пан Крисак не рекомендував дописати у того листа ще й прохання надіслати якусь вакцину проти” політичного сказу”, симптоми якого останніми днями виявились і в нього, і в кількох інших його колег та соратників. Адже, чим ближче до місцевих виборів, тим “епізогомосапіенса” ситуація в області щодо “політичного сказу” стає гострішою.

Наразі на Тернопільщині зафіксована лише кілька випадків “політичного сказу”. “Недужі політикогомосапіенс” рясно поливають брудом опонентів через друковані та інтернет-видання, займаються “політичним кілерством” та, подейкують, навіть вчиняють спеціальні магічні обряди із лялькою вуду.

З профілактичною метою, схоже, найтиражніша газета краю “Вільне життя плюс” навіть звернулась до своїх рекламодавців з офіційним проханням на першій шпальті: “Будуйте свою політичну агітацію на позитиві, на добрі і щирості. Не опускайтеся до бруду, до обпльовування конкурентів, з якими згодом, цілком можливо, вам доведеться разом працювати в органах влади”. Проте, на жаль, “політичний сказ” вирізняється з-поміж інших захворювань особливою глухотою, відсутністю совісті, стриманості та політчиної культури. Загострення “недуги” провокують значні фінансові вливання.

Якщо з причин складної епіозоотичної ситуації в Тернопільщині щодо сказу є висока популяція червоної лисиці, то у політичній “фауні” – популяція “порошеніквці” та “народнофронтівців” і їх бажання будь-якою ціною втримати владу в своїх руках. Олії у вогонь підливає і гарячковистість опонетів, які не мають намірів поступатись ні на крок.

Розповсюдження “недуги” відбувається досить активно. Адже заразитись “політичним сказом” може кожен, хто виявив бажання поборотись за крісло мера, депутата чи сільського голови.

Пік “захворювання” прогнозується на вересень. Про перші “летальні” випадки “політичного сказу” почуємо вже в жовтні.

До слова, недужі “політчиним сказом” поряд з іншими  вже розпочали активне “полювання” на “виборців”. Впізнати їх можна за дивною поведінкою, зумовленою бажанням бути ближчими до простих людей, захмарним обіцянкам та величезною кількісті селфі з різних громадських місць. Тож, мешканців області просимо бути обережними.

Орко Дикий.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета