28 травня 2022 року
19:25:30

Політика

Як відповість Саакашвілі на вчинок очільника Тернопільщини?

27.08.2015 14:45

27.08.2015

Форум української молоді діаспори в Одесі виявився важливішим для голови Тернопільської ОДА Степана Барни, ніж розширене засідання Кабміну.

 

Вояж Барни до Одеси неабияк розгнівав Арсенія Яценюка, судячи зі стенограми засідання:

ЯЦЕНЮК А.П. – Тернопіль. Де голова адміністрації?

– Голова адміністрації перебуває у відрядженні.

ЯЦЕНЮК А.П. – В якому?

– В Одеській області.

ЯЦЕНЮК А.П. – Я йому відрядження не підписував. З’ясувати, хто підписував відрядження голові адміністрації. Голова адміністрації Одеської області знаходиться тут. Я так розумію, що тернопільський вирішив Одесою покерувати?”.

“Я брав участь у форумі та паралельно працював над тим, щоби для дітей Тернопілля домовитись про оздоровлення в таборах Одещини. І нам вдалося досягти порозуміння – ще близько 500 дітей з малозабезпечених сімей та сімей учасників АТО нашої області оздоровляться на морі”, – почав виправдовуватись Степан Барна на офіційному сайті “білого дому” . – “Українська діаспора Європи готова допомагати нашій державі і рушійною силою стає її молодь, яка на форумах гуртується, визначає пріорітети, обмінюється досвідом. Вже зараз завдяки подібним заходам наші діти отримали можливість оздоровитися в Польщі, Угорщині, Хорватіі, Сербіі, Болгаріі, а канадці готові сприяти соціальній адаптації демобілізованих”.

Думаємо, таким поясненням Степан Степанович лише більше розсердив прем’єр -міністра, адже, не дуже делікатно натякнув йому, що там, у Кабміні, вони глупством страждають і Бог зна чим займаються, а він за той час, бачте, добру справу робить.

Сиутація вказує ще й на проблему в ОДА з кваліфікованими кадрами. Адже, на думку Барни, нікому з підлеглих не до снаги домовитись з предстаникам української молоді діаспори про оздоровлення дітей з Тернопільщини, окрім нього.

Цікаво, чи після такого відвертого ігнорування та зверхності Барни Яценюк не виступить проти того, щоб Степан Степанович  очолював список блоку проурядових партій до Тернопільської обласної ради?

Вояж Барни до Одеси став “ведмежою послугою” і для Саакашвілі. Своїм вчинком  Степан Степанович ніби присоромив Міхеіла в очах громадськості, мовляв, не гоже так “губернатору” з предстаниками діаспори поводитись. До слова, те, що Саакашвілі, котрий намагається жодного знакового заходу не пропускати, проігнорував цей форум також дивує. Інтригує, як вигадливий Саакашвілі відповість на вчинок очільника Тернопільщини.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета