03 жовтня 2022 року
10:53:02

Особистості

Тернополянин, що зірвав джек-пот: “Мені знадобилося б 118 років для того, щоб заробити 3 мільйони”

02.02.2016 16:32

02.02.2016

Його звати Петро, йому – 42 і він грав чотири роки, аж поки не став мільйонером.

Так, Петро саме той щасливчик року, котрий виграв у лотерею аж 3 млн грн., і якого так довго шукали. Для всіх рідних його перемога залишається маленькою таємницею, адже прагне зробити для них сюрприз. Та й він і сам повірив у своє щастя тальки після офіційного оформлення виграшу у представництві компанії МСЛ . Заодно новоспечений мільйонер поділився своєю історією та враженнями.

– Пане Петро,  як давно Ви граєте?

–  Почав грати десь 4 роки тому. Самі розумієте, при нашому рівні життя хочеться сподіватись, що десь пощастить. Саме тому і почав інколи купувати лотереї «Лото-Забава», «Мегалот», лотереї «Тіп» і «Топ». Хоча б кілька разів на місяць обов’язково граю на «вільні» гроші в кишені.

– Чи грають рідні разом із Вами?

–  У моїй сім’ї в лотерею грає тільки батько. Але він купує білети окремо від мене і грає самостійно. Мати, в той самий час, в доцільність лотерейної гри не вірила. Бувало, дорікала нам за те, що гроші витрачаємо невідомо на що. До речі, про те, що я виграв ще ніхто з рідних не знає. Хочу зробити їм такий собі сюрприз.

– Багатьох наразі цікавить чому Ви так довго не приходили за виграшем. Як саме Ви дізналися про те, що стали мультимільйонером?

–  Справа в тому, що я навіть і не здогадувався, що зірвали джек-пот. Старі білети я перевіряю лишень тоді, коли приходжу на точку за новими. Розіграші по телевізору майже не дивлюсь, тому про зірваний джек-пот я дізнався вже від продавця в магазині. Вона одразу сповістила мене, що МСЛ шукає власника трьох мільйонів гривень, які виграли у Тернополі. Більш того, сказала, що білет придбали якраз на тій самій точці, де я перевіряв свої білети.

– У Вас було якесь передчуття, що саме цього разу пощастить?

–  Ви знаєте, прозвучить банально, але так. Ще напередодні, коли купував лотерейні білети, було якесь дивне передчуття. Гадав, що маю щось виграти, бо раніше, якщо чесно, мені не щастило у грі. Найбільшим виграшем, здається, були 52 чи 54 гривні.

– Згадайте Ваші відчуття, коли Ви дізнались про виграш. Якими вони були?

–  Коли я віддав свого білета продавцеві, щоб перевірити чи є там якийсь виграш, вона спочатку трохи розгубилась, а потім сказала мені: «От ми Вас і знайшли. Вітаємо, Ви виграли 3 мільйони гривень».

Якщо чесно, я спочатку не зрозумів із чим мене тільки що привітали. Однак чоловік, що стояв позад мене у черзі, зрозумів все із першого разу. Почувши, що прямо перед ним стоїть людина, яка на його власних очах виграла джек-пот, в того почали підкошуватись ноги від подиву.

Сам я зміг повірити у перемогу лише тоді, коли приїхав до представництва МСЛ, де в мене ще раз перевірили білет, привітали, та оформили виграш.

– Чи будете Ви й надалі грати у «Лото-Забава» після того, як змогли зірвати куш?

Обов’язково. Зрозуміло, звичайно, що більшість грає задля грошей, однак, як я вже казав,  грати в лотерею я почав через почуття надії на те, що одного дня мені пощастить. Це відчуття дозволяє жити більш позитивно. Гра в лотерею стала вже гарною звичкою та таким собі приємним хоббі.

– До речі про гроші. Чи є у Вас вже якісь плани на виграш?

–  В мене двоє батьків похилого віку. В першу чергу витрачу частину коштів на покращення їх здоров’я. Потім зроблю гарний ремонт в квартирі, а далі буду вже здійснювати свої мрії. Впевнений, що виграшу вистачить, щоб зробити все, про що я так довго мріяв.

До речі, я тут порахував трохи і зрозумів, що мені знадобилося б 118 років для того, щоб заробити 3 мільйони гривень!

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета