24 травня 2022 року
18:46:40

Особистості

Тернопільська волонтерка: “Навіть коли весь світ дивуватиметься – робіть!”

15.05.2015 15:38

15.05.2015

Ця жінка знає усе про тернопільських бійців, які воюють у зоні АТО. А вони за її велике серце називають між собою мамою. Нині для читачів ТорNews речення продовжує тернопільська волонтерка Ліля Мусіхіна.


У дитинстві мріяла стати… письменницею і мати свій куточок. Перша мрія збулась. Друга неодмінно збудеться в іншому житті.
Моїм життєвим кредом є… «Роби те, що без тебе не зробить ніхто. Якщо хочеш, щоб все вийшло – роби сам. Тоді «підтягнуться» ті, кому не байдуже. Навіть коли вас буде двоє чи троє – ви зможете перевернути світ. Ніколи нічого не просити для себе, бо насправді одній людині потрібно дуже мало. Люди – смертні, іноді – несподівано смертні. Потрібно встигнути зробити все сьогодні, бо «завтра» може й не наступити».
Найбільше приносить радість… радість інших.
Найулюбленіше місце на землі… зараз – наш Штаб. Тут ми збираємось, аби зробити чиєсь життя легшим. Зараз – це практично наш дім.
Кохання це… довіра і самопожертва.
Друзі… це родина, яку ти можеш сам обирати.
Щастя… буде після війни. Потрібно перемогти, здолати зовнішнього ворога, розібратися з внутрішньою окупацією, навчитися жити по-правді, бути чесним із собою. Тоді, коли все це вийде – будемо говорити про щастя. Зараз – лише робота і боротьба.
Не можу обійтися без… я багато від чого навчилась відмовлятися. Навіть не знаю, що є таке, без чого б я не змогла.
Коли сумно… то я просто реву. Це моя маленька жіноча розкіш. Інше питання – що в нашому чоловічому колективі це не надто вітається.
Найбільшим досягненням вважаю… те, що навчилась жити просто, бачити в людях – людей, приймати чужих як рідних.
Кожна людина у житті… нікому нічого не винна. Найбільше, що у нас є від народження – свобода.
Мій день розпочинається з… дзвінка будильника і двох фраз: «Доню, вставай!» та «Тері, гуляти!»
Успіх це… я не знаю що таке успіх, я просто працюю.
Найкращий відпочинок для мене… – мовчання.
У важких ситуаціях… у мене відключається інстинкт самозбереження і я роблю те, що повинна. У мене зараз нема пір року. У нас є війна. Все інше буде тоді, коли переможемо.
Три речі найважливіші для мене – перше, як несподівано виявилось, – Україна; друге – дитина і чоловік; третє – свобода і творчість.
Якщо б виграла мільйон – у мене все банально: форма, берці, амуніціія, далекоміри, тепловізори, гвинтівки…
На безлюдний острів взяла б… з собою шльопанці, бо камінці в ноги мулятимуть. Якщо чесно – втома – інтелектуальна, емоційна, соціальна. Хочу відпочити, але зараз це нереально, сподіваюся на Перемогу.
Мене щодня вражає… краса людей, їх щедрість та великодушність… Не перестаю цьому дивуватися вже більше року.
Кожна людина повинна… секрет у тім, що жодна людина нікому нічого не повинна. Єдине призначення людини – бути людиною. Вбити в собі раба і не боятися робити те, що велить їй серце. Навіть коли весь світ дивуватиметься і крутитиме пальцем біля скроні, – робіть! Але щоб почати так жити – потрібно перемогти себе самого, перемогти стереотипи, вибороти своє право на свободу. Іноді декому за це потрібно навіть вмирати.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета