18 жовтня 2021 року
10:43:59

Особистості

Тернопільська волонтерка: “Навіть коли весь світ дивуватиметься – робіть!”

15.05.2015 15:38

15.05.2015

Ця жінка знає усе про тернопільських бійців, які воюють у зоні АТО. А вони за її велике серце називають між собою мамою. Нині для читачів ТорNews речення продовжує тернопільська волонтерка Ліля Мусіхіна.


У дитинстві мріяла стати… письменницею і мати свій куточок. Перша мрія збулась. Друга неодмінно збудеться в іншому житті.
Моїм життєвим кредом є… «Роби те, що без тебе не зробить ніхто. Якщо хочеш, щоб все вийшло – роби сам. Тоді «підтягнуться» ті, кому не байдуже. Навіть коли вас буде двоє чи троє – ви зможете перевернути світ. Ніколи нічого не просити для себе, бо насправді одній людині потрібно дуже мало. Люди – смертні, іноді – несподівано смертні. Потрібно встигнути зробити все сьогодні, бо «завтра» може й не наступити».
Найбільше приносить радість… радість інших.
Найулюбленіше місце на землі… зараз – наш Штаб. Тут ми збираємось, аби зробити чиєсь життя легшим. Зараз – це практично наш дім.
Кохання це… довіра і самопожертва.
Друзі… це родина, яку ти можеш сам обирати.
Щастя… буде після війни. Потрібно перемогти, здолати зовнішнього ворога, розібратися з внутрішньою окупацією, навчитися жити по-правді, бути чесним із собою. Тоді, коли все це вийде – будемо говорити про щастя. Зараз – лише робота і боротьба.
Не можу обійтися без… я багато від чого навчилась відмовлятися. Навіть не знаю, що є таке, без чого б я не змогла.
Коли сумно… то я просто реву. Це моя маленька жіноча розкіш. Інше питання – що в нашому чоловічому колективі це не надто вітається.
Найбільшим досягненням вважаю… те, що навчилась жити просто, бачити в людях – людей, приймати чужих як рідних.
Кожна людина у житті… нікому нічого не винна. Найбільше, що у нас є від народження – свобода.
Мій день розпочинається з… дзвінка будильника і двох фраз: «Доню, вставай!» та «Тері, гуляти!»
Успіх це… я не знаю що таке успіх, я просто працюю.
Найкращий відпочинок для мене… – мовчання.
У важких ситуаціях… у мене відключається інстинкт самозбереження і я роблю те, що повинна. У мене зараз нема пір року. У нас є війна. Все інше буде тоді, коли переможемо.
Три речі найважливіші для мене – перше, як несподівано виявилось, – Україна; друге – дитина і чоловік; третє – свобода і творчість.
Якщо б виграла мільйон – у мене все банально: форма, берці, амуніціія, далекоміри, тепловізори, гвинтівки…
На безлюдний острів взяла б… з собою шльопанці, бо камінці в ноги мулятимуть. Якщо чесно – втома – інтелектуальна, емоційна, соціальна. Хочу відпочити, але зараз це нереально, сподіваюся на Перемогу.
Мене щодня вражає… краса людей, їх щедрість та великодушність… Не перестаю цьому дивуватися вже більше року.
Кожна людина повинна… секрет у тім, що жодна людина нікому нічого не повинна. Єдине призначення людини – бути людиною. Вбити в собі раба і не боятися робити те, що велить їй серце. Навіть коли весь світ дивуватиметься і крутитиме пальцем біля скроні, – робіть! Але щоб почати так жити – потрібно перемогти себе самого, перемогти стереотипи, вибороти своє право на свободу. Іноді декому за це потрібно навіть вмирати.

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031