04 жовтня 2022 року
06:33:48

Особистості

Тернопільські активісти виводять на чисту воду: невідомі факти про відомого поліцейського (ФОТО)

12.06.2016 08:49

Громадські активістами ГО “Автомайдан”, “Вільні люди” та “Самооборона Майдану Тернопільщини” проводять розслідування щодо корумпованості місцевих чиновників та працівників органів правопорядку. Під їхній приціл потрапив Олег Ляхович, заступник начальника ГУНП в Тернопільській області.

За інформацією активістів, у ході розслідування виплили на поверхню цікаві факти з життя так званого “міліцейського кримінального угрупування”  Тернопілля. Чи не найбільшою фігурою тут виступає заступник головного поліціанта Тернопільщини Ляхович Олег Михайлович.
 

 

  • “За роки роботи в системі правоохоронних органів Ляхович О.М. набув скандальної репутації схильного до зловживань спиртними напоями, а також до корумпованих схем, як наслідок, за рахунок взятих хабарів, у 2009 році відкрив на підставних осіб ресторан «Соло-Ной» по вул. Чернівецькій, 65 в м. Тернополі, на той час вартістю до 300 тис. дол. США, а сьогодні свій ресторанний бізнес поповнює ще одним закладом, який в недалекому майбутньому відкриється за адресою м. Тернопіль, вул. С. Бандери, 59″, – йдеться  у повідомленні ГО “Автомайдан”.

Ляхович, заявляють активісти, організовував схеми незаконного збагачення шляхом поборів співробітників міліції (поліції) за вирішення різного роду кадрових питань.

  • “Так, Ляхович О.М. через Слівінського В.Р. у вересні 2014 року призначив на посаду начальника УКЗ Крайника Василя Івановича (попередня посада – начальник Кременецького РВ), який у свою чергу з метою відпрацювання «висловленої йому довіри» почав збирати побори з особового складу УМВС за переміщення та призначення на посади, отримання позачергових звань, тощо. За відомими фактами суми хабарів за вирішення таких питань коливались в діапазоні від 500 до 20 тис. дол. США. Тільки за призначення одного із начальників РВ міліції, Ляхович О.М. отримав через Крайника В.І. нібито для передачі Слівінському В.Р. – 20 тис. дол. США. – пишуть активісти. – Турбуючись про те, аби не втратити грошовите робоче місце під час переатестації, яку, як розумів сам Ляхович, він не пройде, була організована наступна схема, куратором якої став кум Олега Михайловича, за сумісництвом – Генерал-майор МВС України Віктор Слівінський, який посприяв, аби займана Ляховичем посада увійшла в категорію розатестованих, таким чином дозволяючи найпростішим способом уникнути процесу переатестації”, 

У ГО “Автомайдан” наголошують, у них є поыменний список махінаторів. Тому анонсують викриття корумпованих міліціянтів області та передають палкий привіт поплічникам Ляховича.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета