27 червня 2022 року
11:31:11

Особистості

Тендітна тернополянка вже три роки захищає Україну

25.02.2019 08:03

Це фото зроблено за день до від’їзду Жанни у пункт постійної дислокації. 

 

Підійшла черга ротації, час купувати квитки на потяг і прямувати додому. Молода, красива, врівноважена, жартівлива, саме такою характеризують Жанну Кравчук друзі у підрозділах Тернопільських артилеристів

Вступила дівчина до війська зовсім юною, щойно досягнувши повноліття підписала контракт із місцевою військовою частиною. У час, коли молоді люди відкривають для себе безліч нових можливостей, обирають шлях омріяної мети, професії, кар’єри, тендітна дівчина зробила свій вибір, але у зовсім доросле, відповідальне, а часом ризиковане життя. 

Отримавши у цивільному житті спеціальність кухаря замість цікавої роботи у сучасних ресторанах, де могла готувати розмаїття страв, обрала шлях військовослужбовця, вирішила годувати нашого захисника на фронті. 

Жанні – 21 рік, за плечима три роки солдатської служби, десятки виїздів на полігон, в зону АТО, а тепер об’єднані сили. Цього разу ротація тривала безперервно три місяці на полігоні і чотири в районі проведення Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation . І якби не наполягання командирів відпочити від служби, вона б продовжувала виконувати свої обов’язки й досі. Усе це зробило з тендітної білявки справжнього, дисциплінованого, відповідального, воїна, який здатен добре виконувати завдання і отримувати вдячність від своїх побратимів.

Кухар в армії – це більше, як солдат, він розпочинає свій ранок на дві години раніше від інших, а закінчує, коли розійдуться усі на сон. За потреби солдат Кравчук може взяти до рук зброю і піти у бій, обставини все ж зробили свій вклад не лише в українську берегиню, але й справжню, вірну захисницю українського народу, котра з легкістю подолає труднощі, не дивлячись на життєві «примхи погоди».

Прес-офіцер Юрій Кульпа .

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Недавні записи
Мета