23 травня 2022 року
01:28:40

Особистості

Про вчинки того, чиї очі бачили більше…

16.02.2015 19:28

“Я пам’ятаю його перед виборами. Ми тоді справді вірили, що все вдасться вирішити мирно. Бо Порошенко – людина миру. Він такий. Плюньте мені в очі, ті, хто вважає це недоліком. Бо я несу частину відповідальності – мені регулярно плюють в очі – ти ж була його довіреною особою…

 

Була. І є.

Я пам’ятаю його перед виборами – молодого, енергійного…

Я бачила його цієї ночі, коли Президент моєї країни віддавав наказ припинити вогонь. Він віддав наказ виконати нашу частину мирної угоди.

Я плачу разом із ним, бо його очі бачили те, чого не бачать мої – убиту маму, поранену дитину… У нього – четверо дітей. Тому в його очах сльози.

Слухайте, ви, ті, хто сидить кожен у своєму куті і ховає своїх здоровенних биків від мобілізації, бо “за кого воєвати?”, заткніться, “щирі українці”… Або скажіть, хто міг би зараз стати на місце Порошенка і вести його боротьбу так, як це робить наш Президент? Ляшко? Гриценко? Юля? Богомолець? Ярош? Та скажіть, не соромтеся!

Ви там щось про фабрики Рошен, про помилки, про те, що “хлопці гинуть, а він не віддає наказ наступати”… Ви при здоровому глузді, люди?

Людина рятує країну. Робить максимум можливого і вміє це робити. Він – рівний у колі світових лідерів. Уперше нам є ким пишатися.

Божевільна раша підтримує свого божевільного карлика – і цим потроює силу зла. Ви, немудрі й боягузливі, ганите свого лідера і зменшуєте нашу волю до перемоги. Це так безпрограшно – все валити на нього, це так в тренді…

Але гріх великий у поході поціляти у спину наказному отаману, гріх ганити гетьмана перед ворогом. Потім, коли повернемося на Січ, виповімо образи, посиплемо йому чуба землею.

А зараз – молімося за цього сивого старого чоловіка – він за кілька місяців посивів і постарів на 20 років. Господи, дай йому сили. Забери з його шляху зрадників і брехунів. Дай нам усім розуму не розпорошувати сили на внутрішню ворожнечу.

Сили тобі, мій Президенте! Тільки разом переможемо!”

 

Леся Романчук, письменниця.

Джерело.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета