05 грудня 2021 року
22:39:48

На замітку

ПсевдоПриватБанк вигадує усе нові способи “розвести” тернополян на гроші

21.06.2016 10:31

Аферисти чого тільки не вигадують, аби виманити обвести тернополян навколо пальця. У “хід” йде навіть послуга “Приват24”.

Про новий спосіб Інтернет – крадіжки розповів тернополянин у соцмережі. За його словами, зловмисники хотіли «зламати» його обліковий запис на онлайн-ресурсі “Приват24”, по телефону випрошуючи код картки.

Подаємо допис без змін:

“Хотів би попередити людей по новий варіант інтернет-розводів, на який, буквально пару хвилин назад,я чуть не попався. Як правило всі розводи поєднує Приват банк і сайт OLX.UA,колишній сландо,я давно продаю і багато разів хотіли розвести-но зараз це був самий реальний шанс на який я вперше за 2 роки ледве не попався. 

Мені подзвонили на рахунок покупки взуття за 220грн,сказали вечером оплатять на карту повну суму(це рідкість на цьому сайті,но і таке реально буває),я сказав свій номер карти і ПІБ (ніколи більше ніяких даних не можна казати ні в якому випадку). Через 3 години дзвонять до мене з номеру який починається на +056 – такий номер часто використовуємо сам Приват банк,представляються працівником банку і кажуть чи не чекаю я часом 220грн на свій рахунок,я відповів ,що ТАК-“працівник” сказали що гроші поступили але “новою послугою” переказу через мобільний телефон(раніше така послуга дійсно була між Київстаром і Приват банком і використовувалась переважно для окупованого Криму,так як Приват банк там був закритий. Мені сказали що послуга для мого номера відключена і можна прямо зараз підключити,я погодився,і “працівник” сказав що перша операція має пройти через послугу”Скарбничка”-1грн піде на скарбничку -всі інші гроші на карточку і вислав мені код входу на скарбничку-саме головне-що КОД прийшов із того номера-з якого завжди приходять смс-ки від Приват банку-тобто справжнього ,офіційного номера вашого агента і мені сказали продиктувати код,но я зразу згадав що ніколи нікому не можна диктувати код навіть працівникам-тільки якщо ви реально знаходитесь у відділенні приват банку,після чого я запропонував “працівникові”,що я сам подзвоню на “гарячу лінію” і підключу цю послугу,так як боюсь інтернет розводу,він почав підвищувати голос ,питав чим він мене не влаштовує,і потім сказав дзвоніть і вибив.

Коли я подзвонив на гарячу лінію -мені сказали що так вони хотіли через приват 24 зайти на мій аккаунт-вони просто ввоодять мій номер потім нажимають “поповнити копілку”- мені реально з приват банку приходить код-так як приват банк відсилає код ж на мій номер а я його маю сказати їм_і я лишаюсь без грошей.

Дякую за увагу,моя порада всім-завжди коли вам дзвонять,краще скажіть що заняті і ви потім самі передзвоните на гарячу лінію.ну я про те що,НІКОЛИ НІКОЛИ НІКОЛИ не можна розголошувати -CVVкод або так звані “три цифри з зворотнього боку карти я думаю всі вже знають)

Думаю, моє повідомлення хоть комусь допоможе”.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Недавні записи
Мета