17 серпня 2022 року
13:27:47

На замітку

Креативна студія «ІРИска» запрошує діток на літературний курс «Майстерня казки»

15.02.2017 11:01

Креативна студія «ІРИска» запрошує діток  6-12 років на літературний курс «Майстерня казки» від письменниці Ірини Мацко.

“Дива у нашому житті  існують поки ми у них віримо. – розповідає автор програми студії Ірина Мацко. – На жаль, ця здатність втрачається з віком, але не у всіх. Дехто залишається у стані казкового сприйняття світу все життя. Саме з цієї причини створили літературну студію «Майстерня казки», де діти можуть дізнатися що таке казка і для чого вона у нашому житті, яка формула написання казки, хто такий головний герой, персонажі, який має бути сюжет, головна думка, мораль та багато іншого. Ми будемо фантазувати, мріяти, створювати казку, ілюструвати, ділитися на персонажі та озвучувати їх.”

Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення.

Твори та ілюстрації усіх учасників будуть надруковані СПРАВЖНЬОЮ КНИЖКОЮ. Кожна дитина отримає авторські примірники. 

Після завершення курсу, написання казок та друку книжки, дітей чекає справжня презентація для рідних, друзів, громади та всього міста, а також вони отримають сертифікати про завершення навчання, візьмуть участь у всеукраїнських літературних конкурсах та зможуть брати участь у літературному клубі «ІРИски». Літературний клуб це:

– зустрічі з письменниками, художниками та іншими відомими людьми.

– безкоштовна можливість брати книги в бібліотечці

– гра ТАЧ

– цікавинки книжкового ринку та інше.

Також учасники студії будуть першими сценаристами КІНО ШКОЛИ, яка почне роботу з березня та візьмуть участь у новій онлайн передачі для дітей «Казкове кріселко».

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета