28 травня 2022 року
19:13:23

Культура

Де молоді тернополяни провели два дні?

17.06.2015 08:40

17.06.2015

З користю для себе.

Захід проводиться у с.Млинки Чортківського району для студентів професійного училища віком від 15 до 18 років з 16 по 17 червня 2015 року, за сприяння  отамана Тернопільського обласного крайового коша ім.Дмитра (Байди)  Вишневецького Генерал-хорунжого Володимира Мосейко та начальника штабу козацько-десантного осередку Українського Козацтва Валентина Білика,  викладача Державного навчального закладу «Чортківське Вище професійне училище», депутата районної ради Михайла  Чорнія, пише прес-служба ТОДА.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Запухляк, сільський голова с.Залісся Ольга Копистинська, мешканці села та представники ЗМІ.

Розпочалося дійство із молитовного звернення військового капелана о.Павла та присутніх за мир і спокій в Україні, за упокій невинно убієнних під час збройного протистояння  на Сході України та за здоров’я усіх, хто після запеклих боїв повертаються додому живими і неушкодженими.

Даний захід проводиться з метою підтримання та удосконалення навиків з військово-спортивної та патріотичної роботи, виховання молоді в дусі українського козацтва, залучення молоді для занять фізичною культурою та спортом. До програми заходу включено спринтерські та легкоатлетичні дисципліни, військову підготовку, виконання навчальних завдань групами козацьких підрозділів у заданих районах: виведення з ладу моста, знешкодження реактивних установок, перехід границі супротиву із заглибленням на територію противника( виконання розвідувальних завдань).

З привітальним словом до молоді звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Запухляк:

«Сьогодні, як ніколи, важливо пам’ятати про славні сторінки українського народу, про наші перемоги. Кожному із нас варто нагадати, що ми є нащадки славного козацького роду, а в наших жилах тече козацька кров.  Події, які відбулися за минулий рік, навчили нас, що не можна бути слабкими, не можна нехтувати такими важливими речами, як військова готовність і готовність духу вояків. Перед лицем зовнішньої загрози мусимо бути сильними – зазначив Валерій Богданович.

Отаман козацько-десантного осередку, полковник українського козацтва Володимир Мосейко розповідає, що така робота з дітьми і молоддю є визначальною у діяльності їхньої громадської організації. Завдяки насиченій програмі, під керівництвом досвідчених інструкторів, максимально продуктивно набиралися знань з історії козацтва та краєзнавства,  вивчали основи самозахисту, працювали з учбовою зброєю, грали рухливі ігри та готували їжу.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета