18 жовтня 2021 року
10:56:54

Культура

Які заходи готують для тернополян у березні?

04.03.2015 09:10

Дата: 04.03.2015

Анонси основних заходів, які передбачається провести

Тернопільською міською радою або за її участю

на 01-29.03.15 р.

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці / місце проведення

1

Треті спортивні змагання між МГО на Кубок генерала УПА Романа Шухевича

01.03 – 08.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Молодіжна міська рада

2

Благодійний концерт «Чорні ворони».

01.03. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

3

Концерт Муніципального Галицького камерного оркестру «Музика світового кіно».

01.03. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український дім

4

Традиційний міський турнір з бадмінтону пам’яті Юрія Беркити

01,07,08.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/ТЗОШ №10

5

Змагання з шашок серед учнів ЗОШ міста «Диво шашки»

02 – 05.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ШК «Авангард»

6

Вечір-концерт «Золота ера джазу».

03.03. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №2

7

Х1Х Спортивні ігри учнівської молоді Тернопільщини з гандболу серед юнаків 1998-1999 р.н.

04 – 05.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / КЗ «ДЮСШ з футболу а інших ігрових видів спору»

8

Конкурс читців поезій Шевченка «Нескорена муза»

04.03.

ТЗОШ№18

9

Виставка «Шевченко в філателії».

5.03. Протягом дня

Управління культури і мистецтв / Дитяча бібліотека №2

10

5-ий відкритий міський турнір з міні-фуболу пам’яті Юрія Науменка.

06 – 08.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Фізкультурно-оздоровчий комплекс (вул.Братів Бойчуків)

11

Вишкіл етикету для старшокласників

07.03. о 10.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр

12

Шевченківське пластове свято

08.03. о 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр

13

Концерт присвячений 201 – річниці від дня народження Т.Г.Шевченка «Тарас Шевченко – великий син свого народу».

08.03. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / БК «Пронятин»

14

Урочистості з нагоди ювілею громадсько-політичного діяча, письменника та поета В.П.Красновського.

08.03. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український дім

15

Покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченка з нагоди 201- річниці від дня народження.

09.03. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв / Сквер Т.Шевченка

16

Концерт хору ім. І.Кобилянського до 201 – річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

09.03. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український дім

17

Фольк – краєзнавча кав’ярня «Шляхами великої долі: Тарас Шевченко».

9.03. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дорослих

18

Художні читання творів Т.Г.Шевченка.

09.03. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв /

БК «Пронятин»

19

Змагання з шахів серед учнів ЗОШ міста «Біла тура»

09 – 12.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/ШК «Авангард»

20

Спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» серед учнів: ЗОШ

 

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення

№10

10.03

ЗОШ №3

11.03

ЗОШ №27

12.03

ЗОШ №9

13.03.

21

Змагання з футзалу серед студентів вищих навчальних закладів Ш-ІУ р.ак., в залік Спортивних студентських ігор

10 – 14.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортзал ТНМУ

22

Вечір, приурочений пам’яті Т.Г.Шевченка.

10.03. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №2

23

Літературно-мистецьке свято «Кобзареві думи»

10.03 14.00

Управління культури і мистецтв / Український дім

24

Показовий день Тижня безпеки дитини для голів комісій з питань НС

10.03. 17.03.

ТДНЗ№18, ТНВК№7

25

Патріотично-пісенний флеш-моб «…Наречемось України вірними синами», присвяченої 200-й річниці від дня народження Михайла Вербицького

10.03.

ЗНЗ

26

Комплексна альтернативна олімпіада для учнів 4 класів. Кастинг.

11.03-20.03

ТКМЦНОІМ

Фінал

24.03.

ТКМЦНОІМ

27

Концерт учнів першого класу фортепіанного відділу.

11 – 12.03. 17.30 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №2

28

Мистецька вітальня «Музична інтерпретація поезії Шевченка».

11.03. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв /

Бібліотека №5 для дорослих

29

Літературно-музична композиція «І встає Кобзарева зоря над тобою, моя Україно!».

11.03. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Дитяча бібліотека №4

30

Літературні читання «На перехресті музи й долі…»

11.03. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Дитяча бібліотека №3

31

Концерт «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш!».

11.03. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / БК «Кутківці»

32

Святковий концерт «Уклін тобі, Тарасе».

11.03. 15.30 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №1 ім. В.Барвінського

33

Літературна композиція «Шевченкове слово у серці дитини».

12.03. 12.30 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека

34

«Шевченківський розмай» присв. 201- р. від дня народження Т.Г.Шевченка

12.03. 15.00

Управління культури і мистецтв / Український дім

35

Літературно-музичне свято «Шевченківські обереги»

12.03.

«Український дім»

36

Конкурс краси «Міс Тернопіль 2015»

13.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / «Тернопільський центр дозвілля а молодіжних ініціатив ім. Довженка» / Театр ім. Т.Г. Шевченка

37

Фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2002 р.н. і молодші.

13 – 14.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / КЗ «ДЮСШ з футболу а інших ігрових видів спору»/ФОК

38

13-й відкритий обласний конкурс з перукарського мистецтва, декоративної косметики а манікюру «Чарівна зачіска 2015»

14.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ТРК «Подоляни»

39

Міські змагання з початкового технічного моделювання

14-15.03.

КЗТМР «Станція юних техніків»

40

Творчий звіт колективів відділу музично-естетичного виховання ЦТДЮ перед батьками та громадськістю міста

15.03.

«Український дім»

41

Звіт творчих колективів Центру творчості дітей та юнацтва.

15.03. 09.30

Управління культури і мистецтв / Український дім

42

Першість міста зі спортивної аеробіки

16.03.

ПК «Березіль»

43

Чемпіонат міста з аеробіки

16.03. 13.00

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

44

Чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки

16.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ПК «Березіль»

45

Інтелектуальна битва університетів

16 – 19.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Громадська організація «Файне місто»

46

Школа писанкарства «Намалюю писаночку»

16 – 31.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Молодіжна міська громадська «Молода Просвіта» / вул.. Й.Сліпого 3, каб.3

47

Чемпіонат міста серед ветеранів з шахів ім.М.Якимовича

16 – 28.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ШК «Авангард»

48

Бесіда-спогад «Спинилось літо на порозі» (до 120-річчя від дня народження М.Рильського).

17.03. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дорослих

49

Патріотично-пісенний флеш-моб «Молитва за Україну»

17.10.

ЗНЗ

50

Змагання з плавання серед студентів вищих навчальних закладів Ш-ІУ р.ак., в залік Спортивних студентських ігор

17-18.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / басейн СК «Політехнік»

51

Змагання з баскетболу серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

17 – 21.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортзал ТНЕУ

52

Міський конкурс аматорських учнівських драматичних колективів за мотивами творчості Лесі Українки

17.03-19.03.

ТЗОШ№22,23,24

53

Підсумкова конференція учасників конкурсів пошуково-дослідницьких робіт туристсько-краєзнавчого спрямування у рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків»

18.03.

ТЗОШ №27

54

Свято лялькаря.

18.03. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв / Дитяча бібліотека №5

55

І тур обласного конкурсу «Творчість юних»

18.03.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №2

56

Нагородження переможців міського конкурсу ім. В. Лучаковського.

19.03. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український дім

57

Концерт «Рідна пісня, рідна мова».

19.03. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №2

58

Поетична імпреза «Між життям і безсмертям мости: патріотична поезія молодих» (до Всесвітнього дня поезії).

19.03. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна міська бібліотека

59

Творча зустріч з поетами Тернополя «Як багато важить слово».

19.03. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих

60

Міський конкурс «Учень року»

19.03.15р.

ЦТДЮ

61

Міський конкурс юних фотолюбителів та учнівських відеофільмів “Провесінь-2015

19.03.2015р.

КЗТМР «Станція юних техніків»

62

Вечір – портрет до 85-річчя Ліни Костенко, української письменниці-шестидесятниці.

20.03. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / БК «Кутківці»

63

Концерт фіналістів шоу «Х – фактор» 5-го сезону.

21.03. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

64

Школа писанкарства «Намалюю писаночку».

21, 22, 28, 29.03 12.00 -16.00 год.

Управління культури і мистецтв / БК «Кутківці»

65

Дитяча вистава «Золотий ключик»

22.03. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

66

Концерт муніципального духовного оркестру «Оркестра Волі» – «Ах опера? Ах оперета!».

22.03. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український дім

67

Міський етап Шкільної баскетбольної ліги 3х3

23-25. 03.

ТЗОШ №28, ТСШ №29

68

Школа писанкарства

23-27.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр

69

Міжобласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та 2002-2003 р.н.

23-27.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / КЗ «ДЮСШ з футболу а інших ігрових видів спору» / футбольні поля міста

70

Міський конкурс «Мій Тернопіль»

24.03.

ТКМЦ НОІМ

71

Змагання з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів Ш-ІУ р.ак., в залік Спортивних студентських ігор

24-26.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортзал «Політехнік»

72

Змагання з вільної боротьби серед студентів вищих навчальних закладів Ш-ІУ р.ак., в залік Спортивних студентських ігор

25.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / СК «Галицькі Леви»

73

Дитяча вистава «Золоте руно».

25.03. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

74

Обласний конкурс «Творчість юних».

25.03. 09.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа №1 ім. В.Барвінського

75

ІІ міська науково-педагогічна конференція «Структурно-змістова модернізація НВП на засадах освітніх інновацій»

25.03.

ТУГ

76

Виставка фото робіт «Моє рідне Тернопілля».

27.03.- 05.04.

Управління культури і мистецтв / Український дім

77

Міський конкурс юних програмістів “Байт-2015”

28-29.03.

КЗТМР «Станція юних техніків»

78

Фінал першості області з баскетболу в залік XVIII Спортивних ігор учнівської молоді серед юнаків

28-29. 03.

ТЗОШ №27

79

Відкритий турнір з вільної боротьби пам’яті О. Рибіна

28.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / СК «Галицькі Леви»

80

Відкрита першість міста з карате-до за версією WKF серед дітей 8-17 років

28 – 29.03.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби»

81

Перегляд художнього фільму «Страсті Христові»

29.03. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / БК «Пронятин»

82

Акція «Руханка з чемпіоном»

Протягом місяця, в дні навчань. Поч. о 08.15

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення

Поч. о 08.30

ТЗОШ №3, ТЗОШ№4, ТЗОШ№7, ТЗОШ №10

83

Акція «Ранкова руханка»

Протягом місяця, в дні навчань. Поч. о 08.20

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТЗОШ №23, – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031