17 серпня 2022 року
03:40:52

Культура

Тернополянам пропонують обрати «Дух нашої давнини»

09.06.2015 05:11

09.06.2015


На території Кутянки, що на Шумщині, за сприяння департаменту Тернопільська обласна громадська спортивно-патріотична організація «Тризуб» ім. Степана Бандери відбудеться дитячий вишкільно-патріотичний табір «Дух нашої давнини». 

Як занначають організатори, метою табору є патріотичне виховання та всебічний розвиток молоді, який дасть можливість не лише пізнати себе, а й поринути в історичне минуле наших предків та ознайомитись із сучасним військовим мистецтвом.

Атмосфера табору, обіцяють, сприятиме духовному та фізичному відпочинку, покращенню здоров’я дітей та здобуттю нових знань.

ПРОГРАМА ТАБОРУ ВКЛЮЧАЄ:

– Тактична медицина (здобуття необхідних навиків надання домедичної допомоги та порятунку життя людини у цивільних та військових умовах із застосуванням сучасних методів та систем).

– Основи самозахисту для дівчат та рукопашного бою для хлопців (вивчення поєднань найкращих бойових традицій українських воїнів та методів самозахисту).

– Фізична підготовка (щоденні рухові вправи, дозовані фізичні навантаження, вправи на витривалість).

– Тактична військова підготовка (тактичні навчання зі страйкбольною зброєю та правила поводження з нею, проведення теренових ігор із застосуванням тактичних навичок).

– Основи табірництва (правила таборування, вибір місця для таборування, розкладання наметів, природні інженерні споруди, ознайомлення з засобами таборування).

– Картографія та орієнтування на місцевості (види карт та компасів і користування ними, орієнтування з їх допомогою, поняття азимуту, орієнтування на місцевості за природними ознаками).

– Основи виживання (їжа, схрон, вода, виживання у різних кліматичних та природних умовах, використання підручних засобів для виживання, маскування у природі).

Організовуватимуться піші мандрівки історичними місцями бойової слави січових стрільців, теренові ігри, майстер-класи з ковальства, фехтування шаблями.

За допомогою автентичних лекцій відбуватиметься ознайомлення молодих українців із забутими традиціями предків та звитягами воїнів.

На молодь також чекає справжня сучасна мистецько-музична школа, у якій тернопільські музиканти та художники проводитимуть уроки гри на музичних інструментах та майстер-класи з художньо-образотворчого мистецтва.

Окрім цього, проектом «Дух нашої давнини» передбачені зустрічі з відомими письменниками та поетами та бійцями Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», вечори біля вогнища, концерти відомих тернопільських гуртів відкритим небом, перегляд тематичних фільмів під та мандрівки.

Графік проведення табору:

1 заїзд: від 28 червня до  7 липня;

2 заїзд: від 12 липня до 21 липня;

3 заїзд: від 26 липня до 4 серпня;

4 заїзд: від 9 серпня до 18 серпня.

Доїзд та від’їзд до/з місця проведення табору забезпечується керівництвом табору у комфортабельних автобусах.

Організація табору:

Між учасниками табору відбуватиметься поділ на рої чисельністю 8-10 осіб. За кожним куренем буде закріплений ройовий.

Інструкторська ланка:

Члени Тернопільської обласної громадської спортивно-патріотичної організації «Тризуб» ім. Степана Бандери з досвідом роботи у вишкільній діяльності та з педагогічною освітою, кваліфіковані медики з обладнаним медпунктом.

Решта інформації ТУТ.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета