24 травня 2022 року
18:10:27

Культура

Тернополянам пропонують створити альтернативу російському “шансону”

12.06.2015 13:45

12.06.2015

Спільнота “Музика гідності” від учасників бойових дій збирає пісні до збірника “Музика Гідності. Пісні з фронту”.

“Саме зараз у гарячих точках України народжується унікальне для нашої країни явище – військова пісня, – зазначають ініцаітори  на своїй сторінці в соцмережах. – Її творять самі учасники бойових дій, а тому вона пронизана переживаннями надзвичайної сили, справжнім духом боротьби і сили. Ми вважаємо, що ці твори обов’язково мають бути почутими і добре знаними українцями сьогодення і майбутнього. Тож саме зараз ми збираємо пісні, які увійдуть до збірника військової пісні!”

Ділитись піснями організатори запрошують “усіх, хто бере або брав безпосередню участь у бойових діях на Сході України, та поява чиїх пісень була спричинена подіями останнього року в Україні”.

Тим, хто зголоситься, необхідно надіслати анкету, в якій слід оповісти історію виникнення пісні, а також надати її повний текст. Його, до речі, спільно з треком твору буде опубліковано на сайті “Музика гідності”.

Збір пісень триватиме до 15 червня. Анкети й треки з виконанням пісень слід надсилати на електронну адресу pisni.gidnosti@gmail.com.

“Наше завдання – зробити так, щоб ці пісні первинно підняли дух та національну самосвідомість української регулярної армії, а потім пішли в народ, об’єднуючи всю Україну”, – наголошують організатори та зазначають, що “проект був створений в якості потужного інструменту протидії російському музичному поп та шансон-продукту, який, на жаль, має набагато більшу медійність в нашій країні, ніж адекватна і хороша українська музика. Все почалось з того, що під час туру по військовим частинам країни стало зрозуміло, що наші захисники банально не мають доступу до нормальної музики. Так, часто вони є вихідцями із тих верств населення, які слухають переважно “попсу” чи “шансон”. Але водночас, це відкриті до змін молоді люди. Які хочуть і можуть слухати щось інше”.

Деталі можна дізнатись тут і тут.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета