04 липня 2022 року
00:20:43

Культура

Тернополян закликають долучитися до міжнародною акції

06.03.2015 14:02
Дата: 06.03.2015
25 квітня в Україні відбудеться наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою!-2015», який є частиною молодіжного руху «Let’s Do It, Ukraine!». Вся Україна один раз в рік виходить на глобальне прибирання країни. Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто.
В четвер, 5 березня 2015 року, в приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації була проведена робоча нарада щодо організації акції «Зробимо Україну чистою!-2015». Робочу нараду проводили: національний координатор по роботі з волонтерами Марія Шепетун, координатор акції в Тернопільській області Вікторія Микитюк та координатор акції в місті Тернопіль Віталій Забава. Координатори обговорювали можливості долучити до акції якомога більше населених пунктів Тернопільської області, розповіли про плани проекту в області та поділилися своїм досвідом.
«В цьому році акція «Зробимо Україну чистою!-2015» пройде в Україні ювілейний п’ятий раз, тому перед нами з кожним роком стоять все більш масштабні цілі. Ми з волонтерами хочемо долучити до акції якомога більше мешканців Тернопільської області.  Я вірю в нашу команду і нам однозначно вдасться досягнути і показати хороші результати. Ця акція частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже більше 100 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Щороку весь світ прибирає планету. І ми, українці, зробимо нашу Батьківщину чистою і привчимо один одного не смітити. Нехай небо буде мирним, а Україна чистою!», – розповіла про акцію національний координатор по роботі з волонтерами Марія Шепетун.
На робочій нараді були присутні: директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Мацикур Віктор, директор департаменту освіти і науки Любомир Крупа, головний спеціаліст департаменту архітектури, будівництва, ЖКГ та енергозбереження Берекета Галина Василівна, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Соколовський Олег Іванович, заступник декана ТНТУ ім..І.Пулюя Винник Тетяна Михайлівна, голова ТУСК «Обнова» Кривецький Тарас Михайлович, менеджер ФОП «Круцко В.В.» Слободян Ігор Володимирович, менеджер з персоналу ГО «ФРІ» Закернична Віра Василівна, голова юридичного відділення Студ.ради Галицького коледжу ім.В.Чорновола Федишин Лілія Василівна, заступник голови Студ.ради ТІСІТ Боброва Тетяна Олександрівна, замісник старости відділення КВТ Студ.ради Галицького коледжу ім.В.Чорновола Зварич Арсен Юрійович, голова осередку «Фундація регіональних ініціатив Тернопіль» Лисковець Антон, виконавчий директор ГО «Молодіжне об’єднання Файне місто» Круцько Віталій Ігорович, голова університецької ради студентів ТНЕУ Цаль Наталія, голова відділу зовнішніх зв’язків Студради ТНПУ Осадчий Анатолій, віце-президент з маркетингу та комунікацій локального комітету AIESEC у Тернополі Воляник Марія та представники ГО «Молодіжне об’єднання Файне місто» Батюк Ірина, Ханас Василь, Леськів Ганна, Іщенко Марія, Грема Катерина та Пантеліймон Оксана.
Акцію «Зробимо Україну чистою!-2015» проводить молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!». Це частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року об’єднує біля чверті мільйона українців і волонтерів, які в один день і в один час в рамках еко-фесту виходять разом на прибирання. Всеукраїнській екологічний фестиваль відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00.
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета