25 вересня 2022 року
21:40:06

Культура

Вчителі Тернополя зібралися на Серпневу педагогічну конференцію

29.08.2019 13:27

Вже наступного тижня школярів до рідних стін навчальних закладів покличе Перший дзвоник.

 Аби обговорити важливі питання реформування української освіти вчителі, керівництво шкіл, члени управління освіти і науки Тернопільської міської ради та представники Тернопільської міської ради сьогодні зібралися на Серпневу педагогічну конференцію.

 З доповіддю про оновлений освітній простір Тернополя, його досягнення та перспективи виступила Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

 “Освіта, є основою прогресу людства. Зміни, які відбуваються сьогодні свідчать про радикальне переосмислення  стратегічних орієнтирів розвитку нашої галузі. Успішно стартувала реформа шкільництва. Вона забезпечила свободу педагогічної дії, науково-методичний пошук, співпрацю. Тож, у відповідь на виклики реформи освітній простір міста перетворився на траєкторію здатну поліпшити якість освіти загалом,- зазначає Ольга Петрівна.-  2018-2019 навчальний рік був нелегким для всієї педагогічної спільноти в Україні. Освітяни Тернополя результативно працювали. Впродовж року ми були в центрі професійних змін. Саме Тернопіль показав приклад ефективної реалізації освітньої реформи. Тому, став майданчиком для обговорення важливих освітянських питань і вироблення спільної позиції органів державної влади, під час форуму місцевого самоврядування “День діалогу з владою”.

 Співдоповідачами Ольги Похиляк були: Гаврилюк Ірина, завідувач дитячий садок ЗДО №6, Стаханська Анастасія, випускниця ТСШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Баб’юк Марія, директор Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Грушко Галина, директор ТВПТУ сфери послуг та туризму, Місько Володимир, голова постійної депутатської комісії Тернопільської міської ради з гуманітарних питань та Моравська Наталія, начальник Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

 Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, під час зустрічі також наголосив на питаннях освіти як в Тернополі, так і в Україні загалом, які потребують швидкого вирішення та звернувся до директорів тернопільських шкіл:

 “Директор несе велику відповідальність. Від ведення бухгалтерського обліку, від господарського стану до створення навчально-виховних планів і, звичайно, комунікації з батьками. Дуже часто батьки, не маючи якісного спілкування з закладом освіти, звертаються в управління освіти чи до міської ради. Безумовно, кожен з них має таке право, але на рівні навчального закладу має бути дієвий контакт з батьками,-  зазначає Леонід Олексійович. – Освіта- пріоритетна галузь розвитку міста, тож Тернопіль повинен задавати темп нашим сусідам  і демонструвати кращі практики в освітньо-виховній галузі”.

 До слова, міська рада запрошує усіх тернополян нестандартно відзначити День знань. У неділю, 1  вересня, з 15.00 дo 19.00 у парку Шевченка (алея від «Фoнтану Щастя») відбудеться наукoвo-рoзважальний захід «День знань: Версія 1.0».Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета