20 травня 2022 року
06:40:31

Культура

“«Зоринка» вкотре доводить свою унікальність та багатогранність” – Леонід Бицюра

29.05.2018 13:40

Випускний концерт дитячої хорової школи «Зоринка» відбувся 27 травня у Тернопільській обласній філармонії.

“Це перший випускний рік, який “Зоринка” завершила з новим присвоєним званням імені Ізидора Доскоча, – зазначила, звертаючись до вихованців школи, випускників, їхніх батьків, колишніх випускників та всіх пошановувачів творчості “зоренят”  ведуча свята, відома радіожурналістка Олена Лайко. –  Це знак шани пам’яті засновника Народної хорової капели «Зоринка» і хорової школи з цїєю ж назвою про незмінного директора, який впродовж понад три десятиліття плекав, любив, беріг своє дітище – «Зоринку»”.

Концерт розпочали наймолодші учні. Вони демонстрували всі свої вміння володіти музичними інструментами. А їх не мало. Це і сопілка, скрипка, бандура, баян, акардеон. Естафету перейняли старші вихованці. Зачаровували та дивували зоринки своїми голосами та артистичністю. 

“«Зоринка» вкотре доводить свою унікальність та багатогранність, – зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.Естетичне виховання потрібне нашим дітям. Це розвиває їхні таланти та розкриває душу. А з цими якостями, вони зможуть змінити цей світ”.

Відтак спільно з батьками на сцену вийшли шестеро цьогорічних випускниць. Дівчата зізнались у тому, що за роки навчання “Зоринка” стала їхньою родиною. Вони поділились спогадами про пройдене, обдаровули присутніх своїми талантами й зазначили, що тільки наполеглива праця й дисципліна — шлях до справжнього успіху.

 “Прощання – це завжди важко. Але ці випускниці понесуть у цей світ краплину прекрасного, – резюмувала директор школи Анжела Доскоч. – Наші зоринки сьогодні на сцені довели, що вони гідні називатися випускниками хорової школи «Зоринка».

Свідоцтва про звершення хорової школи “Зоринка” випускницям вручив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. А ще — подяки міського голови Тернополя вихованцям й педагогам школи за значні успіхи та відданість своїй професії.

  Аліна ЖАЙВОРОНКО.

  Фото авторки.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета