21 вересня 2020 року
11:37:40

Культура

“«Зоринка» вкотре доводить свою унікальність та багатогранність” – Леонід Бицюра

29.05.2018 13:40

Випускний концерт дитячої хорової школи «Зоринка» відбувся 27 травня у Тернопільській обласній філармонії.

“Це перший випускний рік, який “Зоринка” завершила з новим присвоєним званням імені Ізидора Доскоча, – зазначила, звертаючись до вихованців школи, випускників, їхніх батьків, колишніх випускників та всіх пошановувачів творчості “зоренят”  ведуча свята, відома радіожурналістка Олена Лайко. –  Це знак шани пам’яті засновника Народної хорової капели «Зоринка» і хорової школи з цїєю ж назвою про незмінного директора, який впродовж понад три десятиліття плекав, любив, беріг своє дітище – «Зоринку»”.

Концерт розпочали наймолодші учні. Вони демонстрували всі свої вміння володіти музичними інструментами. А їх не мало. Це і сопілка, скрипка, бандура, баян, акардеон. Естафету перейняли старші вихованці. Зачаровували та дивували зоринки своїми голосами та артистичністю. 

“«Зоринка» вкотре доводить свою унікальність та багатогранність, – зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.Естетичне виховання потрібне нашим дітям. Це розвиває їхні таланти та розкриває душу. А з цими якостями, вони зможуть змінити цей світ”.

Відтак спільно з батьками на сцену вийшли шестеро цьогорічних випускниць. Дівчата зізнались у тому, що за роки навчання “Зоринка” стала їхньою родиною. Вони поділились спогадами про пройдене, обдаровули присутніх своїми талантами й зазначили, що тільки наполеглива праця й дисципліна — шлях до справжнього успіху.

 “Прощання – це завжди важко. Але ці випускниці понесуть у цей світ краплину прекрасного, – резюмувала директор школи Анжела Доскоч. – Наші зоринки сьогодні на сцені довели, що вони гідні називатися випускниками хорової школи «Зоринка».

Свідоцтва про звершення хорової школи “Зоринка” випускницям вручив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. А ще — подяки міського голови Тернополя вихованцям й педагогам школи за значні успіхи та відданість своїй професії.

  Аліна ЖАЙВОРОНКО.

  Фото авторки.

Відео дня
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua