03 жовтня 2022 року
02:24:31

Культура

«Мистецтво й творчість завжди повинні бути на передовій розвитку держави» – Леонід Бицюра

20.05.2018 04:42

Урочистості з нагоди 60-річчя Тернопільського обласного державного музичного училища ім. С. Крушельницької відбулись 18 травня у палаці культури «Березіль». 

 

«Сьогодні ви отримуєте тисячі привітань зі всіх куточків світу. Від вдячних випускників, батьків, земляків за те, що всі ці роки вкладали душу, серце, тепло та таланти в найкраще, що є у нашій державі – наших громадян, нашу мову та культуру, – зазначив  заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.Переконаний, що мистецтво й творчість завжди повинні бути на передовій розвитку держави. Будь-яка країна, вирішуючи свої соціальні, економічні питання, повинна починати їх вирішення з культури. Тільки через культурний розвиток з’являється економічний. Вітаю увесь колектив викладацький, студентський, усіх випускників.  Щиро вдячний батькам за розуміння того, наскільки важливим є естетичне виховання наших дітей». 

Заступник міського голови зауважив, що музичне училище стало одним з головних учасників Мистецького кластеру Тернополя. Мистецький кластер – це об’єднання, яке має на меті розвиток культури та мистецтва в Тернополі. 

Квітами вітав Леонід Бицюра неодноразову переможницю конкурсів скрипалів, стипендіатку президента України, студентку училища Віталіну Грицак, а викладачів закладу відзначив подяками міського голови за вагомий внесок в музичне мистецтво, високу професійну майстерність, активну культурну участь в мистецькому житті міста Тернополя та з нагоди 60-річчя заснування училища.

«Щиросередечно вітаємо директора, вельми шановну пані Ларису Римар. Професорсько-викладацький склад , студентів та усіх випускників з нагоди 60-ліття заснування Тернопільського обласного державного музичного училища ім. С. Крушельницької. Прийміть наші найсердечніші  привітання та побажання подальшого розвитку та процвітання у сфері виховання осіб, що своїм талантом, примножуватимуть культурну спадщину українського народу», – з такими словами звернувся до усіх представник УГКЦ о. Орест Павлінський.

Відтак  священнослужитель, з благословення Архиєпископа Василія Семенюка, вручив Ларисі Римар грамоту. 

Після привітання отців, лауреат Всеукраїнських конкурсів хор музичного училища, під керівництвом та диригуванням заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Левенець, виконав студентський гімн «Гаудеамус».

Депутат Тернопільської обласної ради, директор Тернопільського обласного державного музичного училища ім. С. Крушельницької Лариса Римар зізналась, що до такої визначної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих , талановитих педагогів.

«Самовідданість, жертовність та безмежна любов до своєї професії, дала можливість стати училищу провідним освітнім закладом України, відомим своїми випускниками, власною історією та традиціями,– зауважила пані Лариса. Згадуючи сторінки історії навчального закладу, з упевненістю говоримо: училище стало колискою та рідною домівкою для понад п’яти тисяч талановитих молодих людей, які присвятили своє життя служінню мистецтву».

Аліна Жайворонок.

Фото авторки.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета