20 жовтня 2021 року
14:16:40

Культура

Наталія Могилевська: “Допомагаючи іншим пробитись на естраду, забула про себе”

18.04.2016 14:28

18 квітня у рамках всеукраїнського туру “Спасибі, мамо” у Тернопіль приїде відома українська артистка Наталя Могилевська. Концертна програма стала для співачки особливою, адже вона присвячена найдорожчим у світі людям – нашим матерям.

Напередодні виступу “Номер один” вдалось поспілкуватися з артисткою.

–  Наталю, тур «Спасибі, мамо» розпочався понад рік тому. Його особливість у тому, що під час туру Ви шукали маленькі таланти. Як успіхи у цьому?

– У мене за плечима багаторічний досвід продюсерської та тренерської роботи. Наша компанія багато років продюсує молодих артистів, багато з яких стали зірками. У рамках туру я виступаю з найталановитішими дітьми в кожному місті, яких спеціально прослуховую і репетирую з ними. Я спілкуюся з малюками і багато для себе відкриваю: вони дивні у своїй щирості! Мені легко знаходити спільну мову з дітьми, тому що спілкуюся з ними, як з дорослими. Завжди залишаю місце у своєму серці для маленьких геніїв, які абсолютно не вписуються в рамки звичайних правил, але вміють творити дива. Мабуть, саме юні артисти і є моїми улюбленими творчими дітьми.

– Ви доволі активно пропагуєте здоровий спосіб життя. Самі ж кинули палити, стали регулярно займатися йогою. Враховуючи власний досвід, порадьте, як молодим людям знайти для цього стимул та мотивацію.

– Я повністю змінила своє життя, кинула курити, приділила особливу увагу здоровому способу життя. Мною займається ціла команда: лікар-дієтолог, масажист, косметолог і тренер з йоги. Головне – вірити в себе. Зараз я точно розумію, що неможливе -можливо.

– У свій час Ви стали членом журі в одному з дитячих талант-шоу на каналі «1+1». Чи Важко було працювати з маленькими зірками? Які висновки зробили для себе після шоу?

– Я із задоволенням взяла участь у цьому проекті! По-перше, він дає дитині можливість реалізувати свій талант, а по-друге – розвиватися. Коли я була маленькою, моїх здібностей ніхто особливо не помічав, а ставши дорослішою, самостійно й наполегливо пробивалася на естраду.  Вважаю, що чим раніше ми, судді проекту, звернемо увагу на перспективних діток, тим швидше вони отримають від нас такі необхідні їм уроки майстерності. Ми ж не тільки оцінювали їх виступи, а й підказували, над чим необхідно попрацювати перед наступним виступом.

– Вам вдалося суттєво скинути вагу. З приводу схуднення у Вас навіть після є. Скажіть, що стало тим переломним моментом, пісня якого прийняли рішення: «Все – треба худнути!»

– Одного разу підійшла до дзеркала, глянула на себе і жахнулася. Я зовсім забула: крім того, що я продюсер, я артистка і жінка. Допомагаючи пробитися на естраду молодим талановитим артистам, абсолютно перестала приділяти увагу собі і вела пасивний спосіб життя. Я повністю поміняла свій особистий режим, переглянула своє ставлення до їжі, звернулася до фахівців із правильного харчування, зайнялася спортом і, звичайно, йогою.

– У Вас образ сильної та наполегливої жінки. Розкажіть трохи про свої жіночі слабкості.

– Дійсно, я вибрала філософію жінки-директора: цілеспрямованість, активність, ніколи не скаржитись, не скиглити, не зізнаватися в слабкості, домагатися поставленої мети, йти вперед… Але, напевно, у кожної людини є слабкі сторони – ідеальних людей не буває. Моє близьке оточення допомагає слабкі сторони перетворити в сильні. І я безмежно їм за це вдячна.

– Ви дуже давно були у Тернополі. Які у Вас асоціації з нашим містом?

– Я все життя буду дякувати місту Тернополю за мого друга Сергія Притулу. Тільки в такому хорошому місті міг народитися такий чудовий артист, гуморист, один з найвеселіших і глибоко мислячих людей, яких я знаю. Насправді, він хороший керівник, дуже розумна людина і при цьому душа компанії і веселун.

– Що б Ви побажали нашим читачам?

– Дорогі друзі, хочу побажати вам віри! Віри в те, що все буде добре, що у наших дітей буде світле майбутнє. Вірити в себе і дякувати Богові. Чим більше світла в нашій душі, тим світлішим стає світ навколо.

Зоряна Гарасимів

 
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031