26 жовтня 2021 року
12:43:26

Культура

Член журі конкурсу “Коронація слова” ділилась з тернополянами таємницями

21.04.2016 06:50

До Тернополя після дворічної перерви завітала знана письенниця Дара Корній.

 

Творча зустріч із прихильникаи, а також студентами Галицького коледжу, факультету видавничої справи та редагування відбулася 19 квітня в Центральній міській бібліотеці Тернополя, що на вул.Руська, 31. 

Зустріч була живою і цікавою. У студентів виникло багато запитань, як майбутніх видавців, до пані Дарії, адже вона вже кілька років є членом журі найбільшого літературного конкурсу “Коронація слова” і, як зізнається,  – вишукує молоді таланти та розпізнає в них майбутні зірки, допомагає знайти видавця, дає поради. 

Говорили також про те, як утворився псевдонім Мирослави Замойської (справжнє ім’я Дари), адже псевдонім обраний невипадково: він утворився від імені її доньки Дарини та дівочого прізвища матері, об’єднавши у собі двох найдорожчих для неї жінок та про багато ще всього, чим живе авторка.

Крім іншого мова під час зустрічі йшла і про важливість книги, читання та жанру фентезі у реальному житті, як для підлітків, так і для дорослих, знання своєї історії та вірувань наших предків, адже це основа нації та її майбутнє. Варто знати звідки ми пішли і розуміти свою відповідальність перед світом у якому живемо. 

Розповіла письменниця і про свою поїздку на Схід країни, де, вона переконана, зараз дуже важливо побувати усім творчим людям, щоб показати ту різнобарвну і позитивну країну, в якій мешкають такі чудові люди. Адже, саме за це стоять на передовій хлопці і дуже важливо їм знати це, читати українські твори, спілкуватися, щоб розуміти, яку велику країну оберігають і хоч на якийсь час відволіктися від жахіття війни… 

На завершення зустрічі присутні отримали маленький сюрприз від Дари Корній – “свіжі” уривки з наступної, поки не виданої, частини “Зворотного боку світів”. Також взяли із авторки обіцянку першу презентацію наступної книги провести саме в нашому місті.

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031