23 травня 2022 року
11:03:26

Культура

Лідер українського гурту розповів про улюблені куточки Тернополя

12.07.2016 05:06

Мало хто знає, але саме Тернопіль став одним з визначних переломних моментів у творчості популярного українського гурту Еполетс. Саме тут, 4 роки назад, надихнувшись атмосферою міста та виступивши на фестивалі Файне місто, хлопці вирішили писати пісні українською мовою. Про те, що саме вплинуло на таке рішення нижче у статті.

 

“Для того, щоб дійсно зрозуміти Тернопіль, його неповторність та важливість, я розповім про 5 своїх улюблених мість у цьому місті” – говорить фронтмен гурту Павло Варениця.

1. Театральний майдан

Так сталось, що саме Тернопіль ми відвідали першим містом із західної України. Всі наші друзі розповідали про характерну рису таких міст – вузенькі вулички, бруківку, камерну атмосферу. Але ми зустріли зовсім інше, ми зустріли широкий майдан, на якому легко дихалось та мріялось. Лише згодом ми дізнались, що саме на цьому майдані вперше було піднято україський прапор та освячено його, проте ця подія відклала свій відбиток і на сучасний настрій місця.

2. Набережна тернопільського моря

Ну погодьтесь: море, прогулянкові катери, пляж – це просто не має шансів не потрапити прямісінько в серце одесита, а до того ж і колишнього моряка. Ще хочеться додати про парк з абстрактними фігурами, які дають волю фантазії та мріям. Чудове місце!

3. Коза Бар

А тепер поговоримо про рокерську натуру і Тернопіль. Куди ж тут без Коза Бар, місця, де сучасні українські молоді рок гурти грають та підіймаються на новий рівень. Мабуть кожен, хто зараз грає рок музику виступав тут і має свої теплі відчуття до майданчика.

4. Бункермуз

І хоч назва вперше здавалась мені досить “законсервованою” – виявилось все навпаки. Галерея, бар та музичний майданчик – ось такий він бункермуз. На мій погляд, це дуже круто, коли навіть у відносно невеликих містах виникають такі культурні осередки, що сміливо можуть ввійти не лише в історію України, а і набагато глибше. 

5. Ресторан Ковчег

Це може здатись дивним, що музикант пише про ресторан, але ж він крутий. Можливо мене, як моряка манить його форма корабля, а можливо те, що тут досить солідна самогонна палітра. В будь-якому разі, всім нам іноді потрібен відпочинок, і в Тернополі я люблю проводити його тут.

Не скажу, що саме ці місця фінально вплинули на наше рішення співати українською, адже улюбленими вони ставали протягом 4-х років. Але те, що Тернопіль та його жителі змусили нас ворушитись та пишатись – це точно! – резюмує Павло Варениця.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета