03 жовтня 2022 року
01:06:55

Культура

У Тернопільському ляльковому театрі готуються до прем’єри

20.10.2016 14:13

 

Це нова постановка  “Ріпка, або казка на городі”. Присвятили виставу 160-річчю від дня народження видатного українського поета, письменника, публіциста, громадського діяча Івана Франка. 

Творчість Івана Франка близька театру ляльок, адже вона багата на казки, – розповідає автор та режисер вистави, заслужений артист України Володимир Лісовий. – У творчому доробку письменника є авторські казки та переказані безліч народних, які Іван Франко записав як знавець українського фольклору. Чому ми обрали саме “Ріпку”? А тому, що ця казкова історія не ставилась на сцені театрів ляльок. Франковій “Ріпці” притаманна легкість, прозорість, гумор – саме це привернуло мою увагу. Тому ми вирішили пофантазувати з цим матеріалом і поставити веселу динамічну постановку, яку назвали “Ріпка, або казка на городі”.
Прем’єра вистави відбудеться 30 жовтня. Нова постановка прийдеться до смаку не лише малятам, а й їхнім батькам. Знайома усім з дитинства казка “Ріпка” відкриється з нової сторони. Окрім відомих героїв, таких як дід Андрушка, баба Марушка, внучка Мінка, собачка Хвінка, кішка Варварка, мишка Сіроманка та Ріпка з’являться Соняшник, Будяк та Кріт.
У новій виставі використовували матеріал фетр, з яким раніше не працювали. Це яскраві кольори і гарна фактура, – ділиться робочими тонкощами художник-постановник Оксана Федун. – Ляльки виконані у вигляді різноманітних овочів, які в руках акторів оживають та стають героями казки. Декорації доволі масштабні, імітують справжній город. Творчі майстерні театру потрудилися на славу для наших маленьких глядачів, і в результаті вистава вийшла різнобарвною, видовищною та феєричною”.
Колектив Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки гостинно запрошує усіх на прем’єру вистави “Ріпка, або казка на городі”. Казка навчить діток цінувати своїх близьких і допоможе зрозуміти, що з підтримкою рідних та друзів будь-яку справу зробити набагато легше.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета