07 липня 2022 року
05:15:26

Культура

У ТНПУ відбулася зустріч зі стейкхолдером

17.05.2018 17:36

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулась зустріч зі стейкхолдером В’ячеславом Бігуном – відомим українським кінорежисером, вчним-юристом, автором понад 500 публікацій та 20 фільмів.  

Про це на сайті університету написала методист відділу у справах молоді Н. Раківська.

До слова, фільми В’ячеслава Бігуна більш відомі за кордоном, з 2016 року їх почали частіше показувати і в Україні. Зокрема їх уже демонстрували на 35 кінофестивалях, а самого режисера неодноразово відзначали за популяризацію українського кіно. 

Заступник декана історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка. кандидат філософських наук, доцент Морська Н.Л. з вітальним словом звернулася до студентів, колег та гостей, коротко познайомила із біографією кінорежисера та його творчістю. 

– Дуже приємно бути з вами. Ми не знаємо один одного, можливо, ближче познайомимося через кіно, – такими словами розпочав свою зустріч з студентами кіномитець. Три короткометражні документальні кінострічки «Між пеклом та раєм», «Пенальті», «Як тебе не любити» та повнометражний фільм «Серце мами Гонгадзе» глядацька публіка переглянула із захопленням. Фільми про реальні історії з реальними учасники цих події. Про буденність, про життя, про наболілі нам, українцям, проблеми, але з успішним їх вирішенням. Фільми мотивують до дій, до боротьби за власні права. 

Як стверджує автор, працюючи в Європейському суді, був свідком розгляду, власне, справ, які і лягли в основу кінострічок. «Потрібно було лише знайти цих людей і вмовити їх знятися у фільмі»,–зазначив він. 

Після перегляду кожної кінострічки студенти мали унікальну можливість поспілкуватися наживо з автором, ділитися враженнями та ставити йому цікаві запитання . 

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, доктор біологічник наук Фальфушинська Г.І. вручила В’ячеславу Бігуну посвідчення стейкхолдера ТНПУ ім.В.Гнатюка та подякувала за популяризацію українського кіно серед молоді, за те, що він у своїх кінострічках розповідає  про історію успіху головних героїв, та, власне, про своє життя – життя відомого в Україні та за кордоном талановитого кінорежисера, дослідника, вченого-юриста, громадського діяча. 

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета