30 вересня 2022 року
13:12:48

Цікавинки

Вчені змогли сфотографувати душу

23.12.2016 10:21

Вчені змогли сфотографувати душу – камера зафіксувала, як життєві сили покидають тіло в момент його біологічної смерті.

 

Унікальне дослідження підтвердило давнє повір’я, що у людей, які були вбиті або загинули раптово, наприклад, в катастрофі, душа ще довго не може відірватися від тіла. Вона постійно повертається, особливо ночами.

Не дивно, що розповіді про привидів ходять з найдавніших часів. Найчастіше історії описують примар невинно убієнних або страчених злочинців.

Апарат вченого з Петербургу вміє бачити душу. Він вимірює те, що прийнято називати аурою людини. Камеру, що отримала назву ГРВ, винайшов і представив професор, доктор технічних наук, заступник директора СПб НДІ Фізичної культури Костянтин Коротков.

ГРВ сканує тіло, а на екран комп’ютера виводиться фотографія його аури.

  • “Синім кольором на екрані комп’ютера виділяється жива здорова область, а більш теплими відтінками, аж до червоного, – померла, недіюча частина”, – говорить Костянтин Георгійович.

Відкриття

Вивчаючи властивості камери, вчені зважилися на експеримент – вони знімали за допомогою ГРВ вмираючу людину. Отримали три кадри – незадовго до смерті, в момент смерті і через три години після того, як була зафіксована смерть. На отриманих знімках видно, що життєва сила (тобто душа) залишає в першу чергу область живота. Не даремно раніше в російській мові слово “живіт” було рівнозначне слову “життя”. Потім втрачає силу голова.

На знімку тільки що померлої людини видно, що аура жевріє в області паху і серця. Адже часто буває, що лікарям вдається повернути до життя пацієнта, завівши його серце за допомогою струму. Реанімують хворого іноді протягом п’яти хвилин після його смерті. Деякі й справді повертаються.

Приблизно через три години після смерті людини залишається тільки область паху, де ще щось нагадує про те, що тіло було живим. Незабаром на знімках померлого залишається виключно червоний силует – душа покинула тіло.

Релігія

Відкриття професора Короткова підтверджує інше відоме раніше дослідження: експерти помітили, що тіло померлої людини стає на 21 грам легше. Однак робота пітерського вченого допомогла виявити додаткові деталі.

Знімки ГРВ, на великий подив фахівців, показали, що аура людини фіксує в собі обставини смерті. У разі природної, спокійною смерті аура втрачає активність поступово. Тоді тіло покійного випромінює постійне і рівномірне світіння, характерне для неживого об’єкта. Якщо ж людина померла раптово або насильницькою смертю, то його аура протягом декількох діб проявляє “турботу” і особливо яскраво робить це по ночах.

Костянтин Коротков зробив висновок, що душа людини після смерті веде себе так, як здавна це описує релігія. Вона або заспокоюється і відлітає, залишаючи свій фізичний притулок, або тимчасово залишається у зв’язці з тілом, як ніби прив’язана до нього. Вона ще не витратила весь свій енергетичний ресурс!

Дослідження вчених говорить про те, що тіло людини – біологічна маса, яка оживає тільки завдяки життєвій силі, яка наповнює його в період життя. Як тільки людина вмирає, заряд життя – душа – випаровується. Можливо, як стверджують деякі релігії, для того, щоб знайти собі інше пристановище.

Джерело: Фіrtka.if.ua

 

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета