22 жовтня 2021 року
22:50:32

Цікавинки

Учені довели, що інопланетяни приходять до людей уві сні

14.09.2016 12:10

Співробітники Лос-анджелеського дослідного центру, який вивчає досвід перебування поза тілом, провели дослідження, яке показало, що всі історії про контакти з прибульцями – лише яскраві і правдоподібні сни.

 

Науковці відібрали 20 добровольців, яких проінструктували, як занурюватися в фазу швидкого сну і під час неї виходити в так званий астрал – стан, коли душа на деякий час нібито відокремлюється від тіла.

Провідний дослідник Майкл Радуга повідомив, що це вдалося більш ніж половині учасників експерименту, а семеро з них навіть поспілкувалися з інопланетянами, повідомляє РБК 

  • Коли я опинився поза тілом, то одразу ж зустрів трьох прибульців“, – зізнається один з добровольців Олександр.

За його словами, вони не були схожі на зелених пуголовків з великими очима, як їх зазвичай малюють на картинках.

  • “Вони хотіли поговорити про щось зі мною, але я сильно злякався, і прокинувся”, – розповів піддослідний Олександр.

Водночас дослідник Радуга також додає, що зустрічі із зеленими чоловічками – лише плід уяви.

За його словами, коли люди розповідають про те, що їх уночі викрадали інопланетяни, вони не обманюють. Вони просто не знають, що перебували у фазі швидкого сну, а їхній розум у цей час подорожував.

  • Це дуже реалістично, і люди не можуть зрозуміти, що з ними відбувається. І таке може трапитися з кожним. Саме тому про контакти з представниками позаземних цивілізацій щороку повідомляють понад мільйон американців”, – додав Радуга.

Науковець констатує, що у такому сновидінні все виглядає дуже реалістичним, і люди не розуміють, що це ілюзія.

  • “Проте наше дослідження показує, що справа не в прибульцях, а в можливостях людської свідомості, і таке може статися практично з кожним”, – розповів Радуга.

Як вважає дослідник, той факт, що НЛО та інопланетяни можуть навмисно з’являтися уві сні в керованому режимі, та ще й протягом кількох днів, доводить, що досвід “контактів” є продуктом людського мозку.

Водночас регулярно з’являються не лише розповіді про існування НЛО, а й речові докази.

Так, наприклад, нещодавно британці, які знімали в нетрях Амазонії місцеве населення, переглядаючи кадри, виявили, що їм вдалося сфотографувати істоту гуманоїдного типу, дуже схожого на класичного інопланетянина.

За словами колишнього співробітника NASA та поважного уфолога Майкла Коена, запис, який передали йому автори зйомки, справжній. І на ньому дійсно інопланетянин.

До речі, американські науковці з NASA упевнені, що прибульці можуть знищити людство заради збереження екології Землі та захисту інших галактичних цивілізацій. 

 
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031