27 січня 2022 року
23:17:16

Цікавинки

Представники Ватикану готові хрестити інопланетян

28.09.2016 07:14

Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) і Бібліотека Конгресу США ще у 2004-му провели дводенний симпозіум під назвою “Підготовка до відкриття”.

 

У рамках цього заходу вчені, історики, філософи і богослови з усього світу обговорювали підготовку “до неминучого відкриття позаземного життя” (прості мікроорганізми або розумні істоти).

  • “Ми розглядаємо всі сценарії виявлення життя. Якщо ви виявили мікроби, то це одна справа. Якщо ж ви зіткнулися з інтелектом, то це вже інше питання. А якщо вони спілкуються – це щось інше, і залежно від того, що вони говорять – це також інше питання!”, – сказав астроном, організатор симпозіуму і колишній головний історик NASA Стівен Дж. Дік. – Ідея полягає в тому, щоб не чекати, поки ми зробимо відкриття, а спробувати підготувати громадськість до можливих наслідків до того часу, коли таке відкриття буде зроблено. Я думаю, що NASA підтримує цю ініціативу через активність у відкритті екзопланет і досягнень в галузі астробіології в цілому”.

Як зазначає Huffingon Post, серед тих, хто виступав на симпозіумі, найбільшу увагу до себе привернув Гай Консолманьйо, який є священиком-єзуїтом, астрономом і планетарним ученим у Ватикані.

  • “Я вірю, (що інопланетне життя існує, – ред.), але у мене немає доказів. Буду цьому дуже радий, і це зробить моє розуміння моєї релігії ще глибшим і багатшим настільки, наскільки я навіть не можу собі уявити. Тому мені це буде настільки цікаво”, – заявив Консолманьйо.

 Він також публічно заявив про свою переконаність у тому, що “у будь-якої істоти є душа – незалежно від того, скільки щупалець у нього є”. Гість з Ватикану додав, що він був би щасливий охрестити будь-якого інопланетянина, якби він тільки попросив його про це.

Завдяки даним космічного телескопа Хаббл на сьогодні відомо про існування близько десяти тисяч різних галактик. Астрономічному супутнику НАСА “Кеплер” вдалося зафіксувати більше 1400 планет за межами Землі.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета