25 травня 2022 року
05:03:15

Цікавинки

У Всесвіті триває війна між інопланетянами – уфологи

15.10.2018 10:58

Вчені вже довели, що радіоактивні спалаху не є природними космічними процесами. Людство стало свідком міжгалактичної боротьби – впевнені уфологи.

 

Про це пише golos.ua .

Як відомо, світлові спалахи є не до кінця зрозумілими явищами, які не можна пояснити звичайними астрономічними законами. Найяскравіші спалаху були зафіксовані в сузір’ї Гідри, але навіть астрономів зі стажем здивувало те, що в місці їх появи немає чорних дір і квазарів, які могли б випромінювати подібний світло.

Якщо квазари є найяскравішими видимими елементами у видимому Всесвіті, то звідки тоді з’являються радіоактивні спалаху? Їх природа до кінця невідома астрономам, але вони впевнені, що дане випромінювання не виходить з нашої галактики, а розташовується в інших системах. До слова, NASA ці воістину дивні явища практично не коментує і нібито не надає цьому значення. У уфологів знайшлося кілька припущень з приводу походження цього космічного явища.

Уфологи впевнені, що NASA всі дані приховує, і насправді національне управління давно поінформоване про те, що відбувається в космосі. На їхню думку, спалахи в галактиках – це наслідок війни інопланетних рас, які не можуть поділити між собою галактичні ресурси. Вищі уми з інших планет використовують, на їхню думку, надпотужне світлове зброю, а людство мимоволі стало свідком цієї боротьби.

Про неоголошену війну прибульців, як вважають експерти, можна зрозуміти завдяки знакам, які вони періодично подають землянам. Часті появи НЛО в різних точках світу вже давно, як стверджують уфологи, є попередженням про війну – але про яку саме, раніше було невідомо. Тепер вчені-любителі переконані, що з часом інопланетяни можуть втягнути в свій міжгалактичний конфлікт землян і своїм частим явищем намагаються роздобути підтримку «ззовні».

Уфологи переконані, що боротьба ведеться між гуманоїдами і ануннаками з Нібіру. Саме другі більш дружньо ставляться до жителів Землі, і до початку військових дій в космосі стежили за порядком на нашій планеті. Як стверджують експерти, тепер настала черга людства допомогти дружнім по відношенню до нього цивілізаціям, забезпечивши необхідними копалинами.

Невідомо, чи дійсно спалахи є ознаками війни. Можливо, інопланетяни випробовують наднову космічну зброю, що володіє величезною яскравістю, тому наслідки випробувань видно і астрономам з Землі. Але в будь-якому випадку, людство повинно бути готовим до всього – часті аномальні явища є «тривожним дзвінком».

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета