Цікавинки

Інопланетяни вийшли на зв’язок з людьми. Вчені зафіксували їх повідомлення
Фахівці з Університету Макгілла в Канаді зафіксували нові радіосигнали із космосу.
Вони розповіли, що звуковий сплеск вдалось виявити за 6 млрд. світлових років від Чумацького шляху.
Новину повідомляє “Преса України”.
Відомо, що засікти сигнал вдалось за допомогою телескопа Аресібо.
Дослідники розповіли, що дана звукова хвиля пройшла по тому ж шляху, що й чотири роки тому. Слід нагадати, що ще у 2012 році використовуючи телескоп Паркс вчені фіксували невідомі радіосигнали. Проведені порівняння показали, що дані сигнали мали штучне походження і можливо надалі зможуть довести існування інопланетян.
Наразі фахівці зазначили, що джерелом таких звуків можуть бути магнетари – молоді нейронні зірки. Дані об’єкти мають магнітне поле, яке дозволяє створювати сигнали. Але наразі науковці стурбовані питанням, чому звуки не мають відмінностей, адже це доводить, що їх видає один і той же об’єкт.
Нагадуємо, що німецькі науковці вигадали нову методику пошуку інопланетян. У її рамках фахівці запропонували подумати, як представники інших планет бачать розумне життя на Землі.