Економіка

Кому з тернополян перерахують субсидії?
Підвищення з 1 березня тарифів на електроенергію на субсидію не впливає, кажуть у департаменті соціального захисту населення в Тернопільській області.
“Після зростання тарифів на електроенергію громадянам, які отримують субсидії, автоматично їх перерахують, — каже голова департаменту Вадим Боярський. — Відповідно до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій у разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію, її перерахунок у межах встановленого терміну призначення здійснюється без звернення громадян.”
За словами Вадима Боярського, в цьому разі органи соціального захисту самостійно перерахують суму нової субсидії. Також не потрібно повторно звертатися за призначенням субсидії на новий термін. Громадяни, в яких змінилися обставини, які впливають або можуть вплинути на призначення субсидій, мають про це повідомити в органи соціального захисту населення в місячний термін, повідомляє “Вільне життя плюс”.
Таким громадянам субсидію на наступні періоди також пролонгують автоматично, — підкреслив Вадим Боярський і нагадав, щоб жителі області не забували звертатись до місцевих управлінь соціального захисту й повідомляти про зміни в складі зареєстрованих у житловому приміщенні та інші обставини, які впливають на призначення субсидії.