27 січня 2022 року
23:56:57

Економіка

Тернопільська облрада досі судиться з австрійцем, який відмовився від купівлі аеропорту

10.10.2016 16:37

 

Австрійський бізнесмен досі не сплатив всієї неустойки за невиконання умов договору купівлі-продажу Тернопільського аеропорту. 

Після неодноразових судових розглядів, включаючи Верховний Суд України, було вирішено питання про розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу Тернопільського аеропорту, укладеного від імені Тернопільської обласної ради регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області з переможцем проведеного аукціону –  приватним підприємством “СЦ – Сервіс – Центр Стрий” (м. Стрий Львівської області).
На вказаних підставах, починаючи з жовтня 2007 року, на виконанні Державної виконавчої служби області перебуває наказ господарського суду Тернопільської області у справі про стягнення з боржника – приватного підприємства “СЦ – Сервіс – Центр Стрий” на користь Тернопільської обласної ради в особі регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області грошових коштів на суму 5 401 036 грн.
Станом на сьогоднішній день за виконавчим документом боржником сплачено лише 1 676 026,10 грн., а підлягає сплаті 3 725 009,90 грн.
Таким чином, рішення господарського суду Тернопільської області у вказаній справі залишається невиконаним через різного роду зволікання та намагання боржника у процесуальний спосіб затягнути виконання судового рішення шляхом звернення до апеляційних і касаційних судових інстанцій.
Створення боржником таких умов допускається всупереч положенням статті 124 Конституції України, відповідно до яких судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов’язковими до виконання на всій території України.  
Грубе ігнорування вимог Основного Закону України має місце з відома директора приватного підприємства «СЦ – Сервіс – Центр Стрий» пана Крістіана Чернера, який є громадянином Австрії.
Одним з останніх проявів такої «законослухняності» боржника є його дві процесуальні заяви до господарського суду Тернопільської області про перегляд раніше ухвалених рішень цього суду за ніби – то “нововиявленими обставинами”.
Оскільки наведені у вказаних заявах доводи є надуманими, а не визначеними процесуальним законом нововиявленими обставинами, то ухвалами господарського суду Тернопільської області обидві заяви залишені без задоволення.
Продовжуючи тривале зволікання, приватне підприємство “СЦ – Сервіс – Центр Стрий” оскаржило обидві ухвали господарського суду Тернопільської області до Львівського апеляційного господарського суду.
У вересні та на початку жовтня 2016 року відбулися перегляди справ в апеляційному порядку за участю уповноваженого представника юридичної служби виконавчого апарату Тернопільської обласної ради і в обох випадках постановами Львівського апеляційного господарського суду подані апеляційні скарги залишені без задоволення, а ухвали господарського суду Тернопільської області залишені без змін, повідомляє прес-служба Тернопільської обласної ради.    

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета