29 січня 2022 року
00:37:17

Економіка

То що зробила вчора влада Тернопільщини: крок вперед, чи кілька назад?

12.02.2016 07:44

12.02.2016

Відкриття центрального офісу та виробничої бази найбільшого транспортера алкоголю у світі  компанії UB Groupe відбулось 11 лютого в Тернополі.

Стрічку особисто перерізали  заступник голови облради Любомир Крупа, керівник Тернопільського представництва Міжнародної торгової палати Тарас Демкура.

Планується, що до кінця року компанія, котра випускає понад 50 найменувань елітного алкоголю, створить щонайменше 500 робочих місць та інвестує в Тернопільщину  від 10 до 20 млн. доларів.

Те, що нога UB Groupe  ступила на територію нашої області, чиновники ледь не вважають маною небесною. Запевняють, то величезний крок уперед, адже  спиртова галузь перестає бути сировинною, а має кінцевий якісний продукт. Планують навіть почати розвивати в області виробництво віскі.

Сам же засновник UB Groupe Тофікуддін Овайсі пообіцяв, що  найближчим часом тернополяни самі зможуть оцінити працю компанії.

Багато хто з мешканців Файного зрозумів це по-своєму. Мовляв, людей на під мухою тепер на вулицях з’явиться більше.  Пояснюють це ще й тим, що владі на руку, аби українці різних прошарків (мажори, середняки, лидарі) спивались, адже чим більше п’ють, тим менше питань мудрих задають,  їх легше завойовувати, обдурювати, оббирати. Ними легше керувати та маніпулювати. Не вірите? Зиркніть на Росію.

Особливо дивуються  тернополяни присутності на відкритті офісу виробника і транспортера алкоголю  священнослужилів. Обурюються, як Церква, котра пропагує здоровий спосіб життя, може підтримувати таку структуру? Коли це вона перейшла на бік тих, хто вбиває українську націю? Тож, відкриття компанію більшість називають не кроком вперед, а кількома назад.

Викликає  занепокоєння у користувачів соцмереж і сам логотип  UB Groupe, і його засновник . Підозрюють, що компанія, що заземлилась у Тернополі, – не та, за яку себе видає. “Короче, я тако собі вечорком пошастав в неті…. І дійшов висновку, що то якесь намахалово!!! Є така фірма як “United Breweries Group” or UB Group … а те що відкрили в Тернополі якась пародія з схожою, але зовсім іншою назвою “Universal Breweries Groupe” чи як вони пишуть UB Groupe!!! Навіть логотипи різні: кентавр проти якогось тигра з крилами))) Цей чурка ОВАЙСІ ТОФІКУДДІН РАХМАТУДДІНОВИЧ є засновником з юридичною адресою: Тернопільська обл., Чортківський район, село Шульганівка, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 46 !!! За цією ж адресою знаходимо Кухар Зоряну Петрівну співзасновницю ще одної фірми того ж індуса під назвою “ТОВ ВОРЛДФУДТРЕЙД” !!! Виявляється навіть в Росії є ще фірма: ООО “ТБТ” реєстрована саме на Тофікуддін Овайсі! “, – пише Сергій Адамів.

 

Тож, як бачимо, пафосне відкриття викликало більше запитань і занепокоєння ніж вдоволення. Може, розуміючи це, засновник компанія UB Groupe Тофікуддін Овайсі й планує зустрітись з головою ОДА Степаном Барною, аби передати на потреби АТО 100 тис грн. Хоча, за найгрубшими підрахунками, ці гроші він зможе повернути собі щойно запрацює бізнес. Повернути завдяки тим, хто інколи останні кревні віддає за зеленого змія.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета