04 липня 2022 року
07:02:35

Економіка

“Нам вдалось подати п’ять великих проектів, які впливають на інфраструктуру Тернополя” – Леонід Бицюра (відео)

10.10.2017 14:18

Публічна презентація  проектів та можливостей співпраці з ЄС для Тернополя й області відбулась 10 жовтня в ОДА. 

 Участь у зустрічі-дискусії взяли дипломати, менеджери та координатори проектів ЄС в Україні загалом і на Тернопільщині зокрема, предстаники різних рівнів влади, громадські активісти.

Головний експерт презентації – керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вілчінскас .

Успіхами Файного поділився заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.  Він наголосив на результатах ряду проектів, які вже вдалось впровадити місту за майже сім років співпраці із предстаництвом ЄС. Серед них, зокрема, проекти зорієнтовані на найбільш на даний час вразливу категорію населення – вимушених переселенців.  У їх рамках рамках, наголосив, вдалось відремонтувати та відкрити чотири дитячі садочки, правцевлаштувати увласне у цих ДНЗ більшу частину саме вимушених переселенців, реалізувати сім їхніх бізнес-ідей. Окрім того, 22 переселенців пройшли навчання саме з ведення проектної роботи.

Леонід Бицюра констатував: на жаль, щодо проектної роботи Тернопіль дійсно дещо відстає від своїх сусідів. Зокрема Львова. Але попри це цьогоріч Тернопільщині все ж пощастило увійти в програму транскордонного співробітництва.

  • “Нам вдалось подати п’ять великих проектів, які впливають на інфраструктуру Тернополя, пов’язані з охороною та відновленням культурної спадщини, – зауважив Леонід Олексійович. – Зараз хвилюємось та очікуємо результатів”. 

Що ж стосується можливостей, то зазначив однозначно:  вони – величезні. 

  • “Тут є присутня ще одна категорія, на яку ми всі, власне, дуже сподіваємось, – заінтригував, – це представники громадських організацій, які мають досвід проектної діяльності та котрі вже попрацювали в проектах різних масштабів і напрямків. Упевнений – вони вдосконалюватимуться та успішно продовжуватимуть свою роботу”.

Наостанок Леонід Бицюра запевнив: Тернопіль готовий до співпраці.

  • Ми відкриті для наших партнерів та чекаємо взаємодії”, – резюмував. 

{youtube width=”760″ height=”350″}40inshpdMfA{/youtube}

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета