24 січня 2022 року
10:44:58

Економіка

“І нехай переможе сильніший” — у Тернополі зібрались учасники торгів (фото)

13.04.2016 16:46

Передтендерна конференція з процедури номер TERICB-01 “Реконструкція каналізаційних очисних споруд з будівництвом цеху обробки мулу” зібрала 12 квітня у КП “Тернопільводоканал” уповноважених учасників торгів з більш, ніж десяти країн світу.

 

За словами Ірини Вегери, заступника директора КП “Тернопільводоканал” з фінансово-економічних питань, керівника регіональної групи з впровадження проекту “Розвиток міської інфраструктури-2”, в рамках якого й відбувався захід, мета конференції- ознайомлення учасників торгів з майданчиком компоненту, що підлягає реконструкції, а також надання роз’яснення та відповідей на запитання, що можуть виникнути на даному етапі виконання проекту.

Від імені міського голови Тернополя Сергія Надала, учасників передтендерної конференції привітав заступник міського голови Владислав Стемковський. Він наголосив на важливості впровадження проекту та закликав присутніх до плідної співпраці. “Сподіваюсь, що від вас, від ваших фірм та компаній отримаємо найкращі технології та найкращу якість роботи”, – зазначив.

Серед присутніх у залі я бачу багато поважних спеціалістів, представників фірм, які є світовими лідерами в реалізації подібних проектів, – зауважив директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма. – І розуміючи, що попереду в нас дуже велика та копітка робота, хочеться вірити, що спільними зусиллями зможемо визначити компанію, яка буде нашим надійним партнером на найближчих 3-4 роки. І, повірте, не тільки вам тяжко буде в цій боротьбі, а й нам тяжко буде вибирати серед таких достойних компаній”. 

Володимир Кузьма акцентував увагу на тому, що “Реконструкція каналізаційних очисних споруд з будівництвом цеху обробки мулу” –  не єдиний проект, який фінансується за кошти Світового банку, а також не єдиний проект, який реалізується на каналізаційних очисних спорудах, оскільки в перспективі підприємство планує продовжити модернізацію КОС. 

Хочу наголосити на тому, що з боку підприємства ми обіцяємо максимальне сприяння в організцаії проекту, але одночасно і серйозний контроль щодо забезпечення належної якості виконання відповідних робіт”, – зауважив Володимир Антонович.

Відтак технолог каналізаційних очисних споруд Олександр Королюк представив коротку презентацію майданчика проекту. 

Опісля учасники передтендерної конференції отримали змогу особисто ознайомитись з роботою очисних споруд та оглянути їх, а по завершенню екскурсії отримати від  керівника та представників регіональної групи впровадження проекту відповіді та роз’яснення на питання, що в них виникли.

Тепер учасники проекту повинні належним чином порахувати свої витрати на реалізацію проекту і до кінця травня надати тендерні пропозиції для оцінювання та обрання найкращої, кажуть у КП “Тернопільводоканал”. 

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета