26 жовтня 2021 року
18:26:22

Економіка

Дожились: гроші фонду регіонального розвитку йдуть у рідні села можновладців

17.03.2016 15:00

Створена головою Тернопільської облдержадміністрацією регіональна комісія з відбору проектів, що можуть реалізуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку, визначила 59 інвестиційних проектів, які перемогли у конкурсному відборі.

 Відповідна інформація міститься на сайті державної установи.

Відбір проектів відбувався на підставі рейтингового голосування серед членів комісії, велику частину якої складають працівники структурних підрозділів облдержадміністрації. В одному з інтерв’ю мер Тернополя натякав на не зовсім справедливий підхід при розподілі коштів держфонду. Цього року на засіданні комісії розподілено понад 93 мільйони гривень.

“За збручем” дослідив, які 59 об’єктів з 300 поданих проектів обрані регіональною комісією. За збігом обставин частина населених пунктів, які отримають державні гроші, мають відношення до життєвого шляху теперішніх високопосадовців. Зокрема, є цьому списку і реконструкція школи, в якій навчався Степан Барна, в селі Ягільниця Чортківського району.

У першого заступника Барни своя мала батьківщина – село Ангелівка, де знаходяться офіси, пов’язаних з його родиною бізнес-структур. З фонду регіонального розвитку профінансують ремонт спортзалу у школі та реконструкцію котельні. На малій батьківщині дуже впливового Івана Бабійчука в селі Стінка Бучацького району державні гроші підуть на добудову приміщення школи, а батьківщина братів Юриків село Кобилля Збаразького району отримає подарунок у вигляді реконструкції даху у місцевій 9-річній школі. На Збаражчині також не забуте село Новики, з якого походить рід голови Збаразької РДА Анатолія Качки. Там за державні гроші відремонтують адмінбудинок на вулиці Новій.

“Свій” ремонт отримає і голова фракції попошенківців в обласній раді Любомир Білик. За кошти держбюджету будуть реконструювати гуртожиток Чортківського медучилища, де працює директором пан Білик.

Натомість завмерли в очікуванні державних коштів недобудована бібліотека в центрі Тернополя, приміщення обласного архіву та багато інших соціально важливих об’єктів. Очевидно, ці довгобуди можуть зачекати. Є речі набагато важливіші.

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031