03 жовтня 2022 року
07:47:39

Економіка

Майже 60 інвестпроектів реалізують на Тернопільщині

24.05.2016 16:44

Цьогоріч на розгляд регіональної комісії місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Тернопільщини подано 300 інвестиційнихпроектів. За підсумками конкурсного відбору до узагальненого переліку включено 59 проектів.

У листі голови Тернопільської ОДА Степана Барни до голови облради Віктора Овчарука йдеться про те, що в перелік включили 7 інвестпроектів у сфері ЖКГ. Зокрема, реконструкція очисних споруд у Почаєві, Ланівцях, Підгайцях і Копичинцях. Заплановано будівництво системи водопостачання у Борщеві, реконструкцію системи кнаалізації селища Товсте Заліщицького району, а також реконструкцію дамби Тернопільського ставу, пише “Вільне життя”.

«У галузі охорони здоров’я налічується 8 інвестиційних проектів, які спрямовані на:

завершення реконструкції лікарняного корпусу під інфекційне відділення для дітей і дорослих та приміщення кафедри медичного університету з прибудовою сходової клітки та ліфта, що дасть змогу відкрити 30 боксованих палат на 60 ліжко-місць та забезпечить робочими місцями 48 спеціалістів;

продовження реконструкції радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня» з метою покращення умов проведення лабораторних досліджень, досягнення високого рівня лабораторних досліджень, впровадження новітніх технологій в даній галузі відповідно до європейських стандартів, централізація лабораторної служби з метою фінансової та кадрової оптимізації;

будівництво оперативно-диспетчерської служби (ОДС) центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Тернопільській області та підключення ОДС до телекомунікаційної мережі загального користування, що дасть змогу надання населенню доступної, якісної, своєчасної медичної допомоги;

реконструкцію будівлі поліклініки Чортківської районної лікарні на 850 відвідувань на зміну, а також 2 ФАПів – у селах Глібів Гусятинського та Високе Монастирського районів.

Також передбачено будівництво біологічних очисних споруд Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації, які перебувають у зруйнованому стані та не здатні нормально функціонувати.

Крім того планується здійснити реконструкцію з утепленням фасадів та влаштуванням шатрового даху гуртожитку Чортківського медичного коледжу з метою покращення умов проживання 450 студентів та забезпечення енергозбереження на рівні 30-40%.

У галузі освіти понад 20 проектів спрямовані на впровадження енергозберігаючих заходів, зокрема реконструкцію паливних, систем опалення, комплексну заміну вікон, дверей та покрівлі, а саме:

у загальноосвітніх школах сіл Вільховець, Літятин, Надрічне, Урмань, Тростянець, Куропатники, Слов’ятин, Рекшин, Мечищів, Нараїв, Жуків Бережанського району;

загальноосвітніх школах Збороав, Хоросткова, сіл Увисла, Глібова Гусятинського району, Зарубинець, Кобилля Збаразького району, Людвищ Шумського району.

З інвестиційні проекти передбачають реконструкцію даху спортивних залів загальноосвітніх шкіл сіл Старий Вишнівець, Вищі Луб’янки Збаразького району та Ангелівка Тернопільського району.

2 проекти – по реконструкції та капітальному ремонті дитячих садочків в с. Стінка Бучацького району та с. Жабиння Зборівського району.

5 проектів передбачають будівництво та реконструкцію загальноосвітніх закладів, а саме: будівництво школи в с. Горигляди Монастириського району, реконструкція гімназії у м. Бучач, шкіл в селах Звиняч, Ягільниця Чортківського району та в с. Почапинці Тернопільського району.

У галузі культури пропонується реалізувати 7 інвестиційних проектів: завершити реконструкцію районного будинку культури та районної бібліотеки для дорослих у Борщеві та районного будинку культури в Зборові.

Також очікується реконструкція будинків культури в селах Котів Бережанського району, Ангелівка Тернопільського району, Улашківці Чортківського району та капітальний ремонт клубів у Кудобинцях Зборівського та Трибухівцях Бучацького районів.

У галузі соціального захисту є 2 проекти: реконструкція стаціонарного відділення Шумського терцентру соціального обслуговування пенсіонерів і одиноких громадян в с. В. Дедеркали Шумського району (що забезпечить створення 40 додаткових ліжко-місць для потребуючих одиноких громадян), а також завершення будівництва притулку для дітей при «Свято- Троїцькому Духовному центрі на честь князя Д. Галицького» у Тернополі.

За попередніми даними, після додаткового опрацювання, Міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства, відхилено 2 інвестиційні проекти, зокрема «Завершення будівництва притулку для дітей при «Свято-Троїцькому Духовному центрі на честь князя Д. Галицького» у Тернополі» та «Капітальний ремонт дитячого садка в с. Жабиня Зборівського району».

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета