23 червня 2021 року
09:45:44

Кримінал та надзвичайне

Неймовірне: дух тернополянки вселився в екстрасенса, щоб розповісти, хто хоче вбити її доньку (відео)

17.06.2016 06:29

У програму “Слідство ведуть екстрасенси”  звернувся житель Тернополя Мирон Дайнеко. 

 У 2013 році він втратив двох найближчих людей – дружину і сина. А тепер, впевнений чоловік, смерть полює за його єдиною віддушиною і сенсом життя – восьмирічною донькою Вікторією.

Андрію – синові Мирона і брату Вікі – було всього 19. Студент технічного училища. За рік до смерті влаштувався на роботу в автосервіс. Там і загинув. А через шість днів чоловік втратив і дружину Ольгу. Інсульт. Жінці було всього 44 роки.

А останнім часом щоночі Мирону став снитися один і той же кошмар, в якому його маленька дочка лежить у труні, а він намагається її звідти дістати. Чоловік упевнений: тепер смерть полює і за нею. Більш того, він говорить, що загибель його рідних – справа темних сил.

Допомогти тернополянину взялись екстрасенси українка Олена Стеценко та Ольга Калинова із Чехії.

Спершу вони відчули, що Ольга виходила заміж у сукні, котру до неї вже одягали. Можливо, попередниця передала їй свою недолю, адже, пояснюють, таке трапляється. Щоб відповісти так це чи ні, екстрасенси мали подивитись на весільні світлини Ольги та Мирона. Вони рушили до його квартири, стрілись із матір’ю Ольги та попросили весільне фото. Жінка дала їм портрет наречених, екстрасенси спробували скаунвати його і ...неймовірно, на світлині з очей Ольги покотились сльози! Душа жінки, схоже, дуже хотіла сказати щось важливе своїм рідних, попередити їх, проте ніяк не могла ирватись з потойбіччя, куди, як припустили екстрасеси, її затягнули якісь чорні сили.

Врапт в Олени Стеценко почала сильно боліти голова. У видінні, котре побачили, покійна Ольга одягала сережки. З’ясувалось, їх жінці подарувала свекруха, котра не долюблувала її. Екстрасенси припустили: може, річ у цьому, адже золото дуже легко вбирає увесь негатив, особливо злобу, тому свекруха й могла передати невістці біду. Спільно з Мироном ясновидиці рушили до його матері в село. Однак виявилось, що жінка не причетна. Так, вона хотіла іншої дружини для сина, але ж лиха ніякого Ользі не робила.

Врешті ясновидиця із Чехії не витримала й прямісінько у вічі спитала Мирона, чому бачить його у труні? Слово до слова, пригадав, що в його сорочці похоронили дідуся. Коли старенький помер, грошей родина багато не мало. Тому схоронила його у старому костюмі та сорочці внука. Екстрасенси зойкнули, адже, одягати мерця в одяг, котрий носить енергетику живої людини, не можна. З річчю, наче хоронять і її власника, і той не має спокою, його, наче, щось тягне на той світ.

Однак сорочку Мирон не втсиг жодного разу одягнути, тож річ не в ній. Що ж хотіла тоді сказати йому дружина, приходячи в сни, про що попередити?

Щоб знайти правду, ясновидиці спільно з Мироном рушили на кладовище. Там біля могили Ольги сталось неймовірне. Дух померлої прорвався з потойбічного світу і вселився в екстрасенса Олену Стеценку. Видіння моторошне і не для слабонервних.

Що то був дух – нема сумніву, адже голос ясновидиці змінився і говорила вона речі, зрозумілі тільки Миронові. Дух Ольги попросив чоловіка не переживати, вони із сином зараз разом, а він мусить поставити на ноги Вікторію.  Оповів дух і про те, з чиєї вини обірвались так швидко життя її та сина. Причина крилась у минулому та помсті тієї, котра без взаємності кохала його. 

Річ у тім, що ще до знайомства з Ольгою, Мирон зустрічався з дівчиною із його села Наталкою. Та настільки кохала його, що не хотіла відпускати. За допомогою чорної магії вона намагалась повернути Мирона собі, а коли не вийшло – повісилась. Та спокою її душа не знайшла, а чорною вороною літає світом, бо темні сили не відпускають. Ось чому ясновиддиця Олена бачила у видінні чорну ворону.

Дух покиненої дівчини мстив Мирону, й аби він зупинився екстрасенси провели спецаільний обряд. 

Як відбувалось розслідування екстрасенсів можна переглянути ТУТ

 

  

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930