09 травня 2021 року
10:37:48

КіноТернопіль

Наважиться «Свобода» позбутися тернопільського мера?

29.03.2015 10:27

Дата: 28.03.2015

У «свободівців» Тернопільщини нині партійний день. На обласну конференцію приїде сам Олег Тягнибок. По голівці однопартійців не гладитиме. Навпаки. Декому, подейкують, добряче перепаде на горіхи.  Зокрема й міському голові Тернополя Сергію Надалу.  Навіть більше. З достовірних джерел TopNews стало відомо, що  партійний шеф планує поставити Сергія Віталійовича в доволі незручну позу. Себто – перед вибором. Зі «Свободою» він чи проти. А то щось занадто багато чуток ходить довкола його «пристрасних поглядів» у бік «Самопомочі» та й не тільки.

 

Чи дійсно наважиться «Свобода» позбутися Надала?  Чи ризикне Надал вийти з політичної сили, котра привела його до влади?  І головне – хто в тій ситуації виграє, а хто програє?

 

TopNews  спробувало змоделювати обидві ситуації і ось якого висновку дійшов. По-перше,  «Свобода» розв’язує собі руки, позбувшись Надала, що давно зажив слави корупціонера та дерибанщика землі тернопільської. Тепер вона може на нього і його команду («попросити» одного Надала з партійних рядів, це те саме, що обрубати ящірці хвоста) списати всі гріхи та грішки. Мовляв, «чиє морожене? А морожено – Серьожене». Може також сміливо та гучно почати бити себе в груди, кажучи, «не винна я – він сам прийшов», обдурив,зрадив, набив кишені і пішов. Логічно буде, що  навіть явить світу темний бік надалівської душі, стане на сторону ображених ним і почне готувати на мерське крісло свого, не заплямованого ще кандидата.

Але Надал у відповідь не мовчатиме. Маючи таку силу медійного ресурсу, і коли вийде – «одружившись» із «Самопоміччю» чи іншою існуючою або наспіх створеною політичною партією, він почне тикати пальцем у бік «тягнибоківців», списуючи на них всі свої «недочоти». Мовляв, і я – не я, і хата не моя. В усьому винні вони, свободівці, котрі маючи більшість у міській раді самі шось не те наголосували.

Але це коли його «виштовхнуть» нині з партійних лав. А чи ризикне Сергій Віталійович сам піти?  Може, й так. Бо що  втрачає крім підтримки? Нічого. Особливо, коли врахувати, що свою виборчу кампанію ймовірно будуватиме на задоволенні потреб і любові бабусь. А їм байдуже до морального боку та політики. Важливо, що лавочку поставив, тролейбус пустив, яму сяк-так залатав і про все зроблене, аби запам’ятали, щодня із моніторів у транспорті, на вулицях, екранів телевізорів нагадує. Не хочеш, а похвалиш: «Серожа – молодец!». І чого в нього хоче ота інтелігенція, підприємці, громадські активісти та «партійний бос»?

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua