22 травня 2022 року
02:00:24

КіноТернопіль

І сміх, і гріх, і правда по-тернопільськи

16.04.2015 11:17

Дата: 16.04.2015

Йой, людоньки, шо то ся нинька діє, шо ся діє… Ото пішлам до Стефки дивитися серіял, той, шо ся зачєв, про востатного москалє в Карпатах. Прихожу, а їй світло клємц -і виключили. Йой, ми ся вобидві так зматкобожили, же її малий внук Евцьо кажу: «Бабці, не розстроюйтесь, я вам на комп’ютері включу, він заряджений. Потягне». Золото – не дитина. Малий, вісім літ має, а в тих компутерах більше мене знає.

Ото втихомирилися ми, сіли, дивимося, сміємося, аж за пупці держимся.  Мо’, мінут з п’єтнадцєть минуло, як світло врубали. То тепер часто така світломузика в нас. Економія ся називає чи по- народному «дідько б взєв тих елєктриків».

 

Стефка – до телевізора, а Евцьо мені мругає: «Бабо, а хочете я вам секс включу?». Йой, я мало з крісла не впала. «Який секс?» – питаю… «Та такий, справжній, з охами, – одказує. – Дід Василь часто приходить, просить, то я йому включаю. То включити?». Мотаю головов, як кобила, шо нє, а сама си думаю: відкіль та дитина вже про той гріх знає? Страмота. Я до десятої кляси вірила, же дітей бузьок приносить, а сильно вгодованих – в капусті знаходять. «Евцю, а то хто тобі про той секс розказав?» – питаю. «Бабо, а шо ту такого? – дивуєся. – Нині кругом – самий секс. Правда, його по-різному називають. Ото по телевізору дядьки сварилися, то тато дивився і казав до мами, що вони одне одного моцно грають. Я спитав, що то значить, а він відповів, що то в них такий секс. І той, що більше кричить і вищий за посадою, то йому ліпше, бо він головний. А вчора мама сусідці сказала, що тато вже їй всі мозки …вилюбив. Я спитав, що то значить, а вона сказала, що то тоже секс. Просто інший. І сусіди, коли голосно кричать, тато з мамою кажуть, що вони любляться, тобто так сексом займаються, що горшки б’ються. І ціни, коли на газ виросли, тато сказав, що то секс від держави… А ще нам вчителька в школі про нього балакала. І в піснях співають…»

Евцьо ше би, певне, сотню єнчих аргументів привів, якбим не спинила го. Слухалам з відкритим писком, аж поки не доперла, же скоро й мене зачне питати про тоте паскудство.
«Нє, то вам включити? – не вгавав Евцьо. – Всього десятка і двадцять хвилин чистого сексу на екрані. Будете?»

Шо відказати, не знайшлася. Зірваламся з крісла, як ракета в космос, та ну драла додому, бо вже ніякого серіялу ми не хтілося. Пришлам, зробилам си чаю і пару крапель коньячку накрапала, жеби вспокоїтись. Лєгла, а думки про Евця, ніби мухи вобсіли.

Лежу си і думаю, людоньки, та то нинька і направду куди не плюнеш – суцільний секс. Ну, дивіться самі. Берімо, до приміру, політику. Ті, шо ближче до корита – люблять тих, що дальше, ті шо дальше – тих, шо ше дальше,  а всі разом вони люблять нас. І так люблять же, ше трохи і не витримаємо, здохнем від «насолоди». Такий собі садомазо, як кажут.  Особливо в Тернополи й вобласти. Каждий ся чинуша по нас тлумит, як хоче. І каже – мовчіт, стогніт та отримуйте задоволення. А най го колька сколит!

Ваша баба Зоська.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета