05 грудня 2021 року
20:42:07

Світ

Тернопіль та Італію поєднало кіно (фото)

14.04.2018 05:34

Голова «Тернопільської кінокомісії», заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра зустрівся із президентом Асоціації фільмкомісій Італії Стефанією Іпполіті.  

Зустріч відбулась у рамках візиту представників українських кінокомісій та кіновиробників  до  Італії. Під час неї йшлось про перспективи та напрямки співпраці Асоціації фільмкомісій Італії із «Тернопільської кінокомісією», реалізацію спільних проектів, а також обмін досвідом.

 «У фокусі – італійські кінокомісії» – унікальний тренінговий підхід, спрямований на отримання глобальної поінформованості та передачу цінного практичного досвіду задля розвитку спільного виробництва між Україною та Італією. Його організатори – Асоціація продюсерів України спільно із Держкіно та Мережею італійських кінокомісій. 

Учасники  туру ознайомляться з діяльністю Toscana Film Commission (Флоренція), Genova Liguria Film Commission (Генуя), Film Commission Turino Piemonte (Турин) та Apulia Film Commission (Барі),  а також дізнаються більше про заохочувальні програми (film incentive programs), підбір натури (location scouting), взаємодію з кіногрупами, підзвітність місцевим органам влади, розрахунки та прогнозування економічного впливу на розвиток регіону. 

Досвідчені спікери, серед яких представники фондів, голови кінокомісій, покажуть, як італійські кінокомісії  успішно взаємодіють із кіноспільнотою, а також  поділяться досвідом створення альянсів та налагоджування дружніх зв’язків із творчими групами, гільдіями, спілками та офіційними особами, що відповідають за економічний розвиток регіонів.

На фото: голова “Тернопільської кінокомісії” Леонід Бицюра, президент Асоціації фільмкомісій Італії Стефанія Іпполіті, предаставник Держкіно Артем Голосов.  

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Недавні записи
Мета