03 жовтня 2022 року
12:25:07

Світ

Людство застерігають про можливий кінець світу вже цьогоріч

30.07.2016 12:21

Кінець світу може настати ще в 2016 році. Такі пророцтва стали особливо популярними в 2014 році.

В ті недавні часи астрологи і прогнозисти говорили про те, що в 2015 році обов’язково станеться апокаліпсис. Точної дати названо не було, як і доказів про кінець світу також не існувало. Астрологи запевняють, що кінець усьому живому настане від впливу або взаємодії астероїдів. Астронавти дану пропозицію спростовують, на сьогоднішній день жодне небесне тіло не загрожує Землі, тому і думати про закінчення світу поки не варто.

Ще одне припущення в проблемі, чи правда, що в 2016 році настане кінець світу, походить від воєнізованих дій. В деяких джерелах розповідається, що смерть землі може настати від вибуху найстрашнішої для всього світу бомби. Одні прогнозисти запевняють, що така бомба вже підірвана і потихеньку її знищує вплив поширюється на весь світ, знищуючи при цьому все, що зустрінеться на його шляху. Інші прогнозисти кажуть, що така бомба припасена для більш страшних часів, а от коли вони настануть, поки що достеменно не відомо. Факт залишається у тому, що передбачуваний апокаліпсис може статися лише за задумом самої людини. Що ж, таке найбільш імовірно, ніж те, що природа сама знищить нас.

Ще одне припущення щодо завдання, чи буде кінець світу в 2016 році, виходить від біологічного рівня людини. Факти говорять про те, що чоловічі хромосоми починають деформуватися за рахунок куріння, прийнятих наркотичних речовин, а також і від алкоголю. Весь цей негатив негативно позначається на дітонародженні. Вже безліч чоловіків не можуть мати дітей за фізіологічним неспособностям. Далі буде ще набагато гірше, а все тому, що світ поступово зникає, народжуваність зменшується, а смертність глобальними масштабами зростає. У цьому випадку про апокаліпсис в 2016 році нереально говорити, з цієї причини, якщо і настане кінець усьому, то це станеться ще зовсім не скоро.

Планується, що кінець світу в 2016 році реально може відбутися через хвороботворних інфекцій або вірусів. На сьогодні в світі існує безліч невиліковних хвороб, які поступово забирають життя людей. Також відзначено, що в ці дні немає жодної такої інфекції, яка може бути страшна для всього світу в цілому. Поступово активізація віруси різноманітного грипу також не лякають нашого майбутнього. Безсумнівно, з різними смертоносними захворюваннями необхідно своєчасно боротися, інакше до апокаліпсису буде зовсім не далеко. Медицина, в свою чергу, не стоїть на місці. Постійно розробляються найсучасніші лікарські препарати, які справляються з небезпечними недугами. Єдина складність полягає в тому, що вартість деяких медикаментів зашкалює самі розумні межі.

Якщо б наші давні предки опинилися в сучасному світі, то вони точно б в один голос зазначили, що для всіх настане кінець світу. Чому так відбувається? Все тому, що наша сучасність наповнена криміналом, смертями, хворобами, війнами. Як вижити в такому постійному кошмарі? У давнину говорили про апокаліпсис, як про щось далеке і самому жахливому. Люди навіть не припускали, що в такому жаху можна жити тривалий час і вміти виживати.

У стародавніх календарях описаний прогноз кінця світу в 2016 році? Тільки він не вказано в який-небудь дату, а розказаний в тому образі, що станеться з нашим людством у майбутньому і що приведе всіх до смерті. У найдавніших написах записано, що люди перестають цінувати людське життя, мало того, її можна буде купити. Людство дійде до такої обставини самостійно. Виною цьому будуть матеріальні цінності і гроші, які стануть на чолі всього. Душа людини буде поступово розчинятися у жадібності і жорстокості. Від цього у світі збільшиться смертність з вини іншої людини. На нашому простому мовою дану обставину можна назвати вбивствами. Ще в писаннях сказано, що в різних дослідах і дослідженнях будуть гинути цілі нації і народи. Люди стануть піддослідними тваринами. Таке також можна помітити в ці дні. Як можна назвати постійні війни в малих державах, які відбуваються з абсолютно незрозумілих причин? Підсумок даних воєнізованих дій один: гинуть люди.

Древні віщуни відзначили і тому факт, що природа повстає проти людини. Вона стане жорстокою по відношенню до нього і не буде жаліти навіть дітей. Це теж можна спостерігати в цій сучасності. Можна назвати лише глобальні зміни температурних режимів, постійні повені, вибухають вулкани і найстрашніші землетрусу. Вся ця природна активність також потихеньку знищує людство.

Чи настане кінець світу в 2016 році? Відома багатьом людям Ванга говорила про те, що апокаліпсис скоро відвідає світ. Вона також вказує на те, що причиною смертей стане сама людина. Своєю поведінкою і постійними дослідами він доведе світ до того, що він перестане боротися за життя і загине.

Свята Матрона також висловлювала прогнози щодо закінчення всьому живому. Матрона є православною мученицею і виступає захисницею всіх до одного людей. Але і вона каже з упевненістю про той факт, що люди будуть постійно перебувати в небезпечній відстані зі смертю. Матрона вказує, що кінець усьому може статися від хвороб.

Що ж, пророцтв та припущень багато. Зрозуміло єдине: точної дати Апокаліписису не знає ніхто, крім Творця Вселеної. Інша річ, що кінець світу у кожного з нас свій, і наставати він може ледь не щодня, бо все залежить від того, живемо на повні груди чи марнуємо дане Богом життя.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета