20 червня 2021 року
06:55:01

Світ

Обрано нового президента асоціації “Укрводоканалекологія”

16.02.2016 15:55

16.02.2016

Делегація КП “Тернопільводоканал” взяла участь в XІ Міжнародній науково-практичній конференції “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства”, що  з 9 по 14 лютого відбувалась у Яремче.

Її мета – сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері.

Участь у конференції взяли підприємств водопровідно-каналізаційної галузі України, науково-дослідних установ, вітчизняних та зарубіжних профільних асоціацій, бізнесу.

У рамках конференції відбулися також загальні звітно-виборні збори Асоціації “Укрводоканалекологія”, на яких президентом Асоцаіції було вдруге обрано Юрія Жерліцина. Також звітно-виборні збори затвердили новий склад Ради Асоціації. До нього увійшов і Кп “Тернопільводоканал”, яке очолює Володимир Кузьма.

Під час конференції вдібулись також ряд круглих столів за участю представників водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Чесько-Середньоазійської Торгової Палати, Дунайського басейну, Боварського Міністерства охорони навколишнього середовища та захисту прав споживачів.

Підбили під час конференції і підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України – учасника Української асоціації “Укрводоканалекологія””.  За підсумками фінансово-господарської діяльності у 2014-му серед водоканалів, які обслуговують від 100 тис. до 500 тис. абонентів, КП “Тернопільвдоканал” посіло друге місце, поступившись тільки КП “Черкасиводоканал” (І місце). Трійку лідерів замкнуло КП”Міськводоканал” Сумської міської ради.

Під час роботи конференції діяла галузева виставка технологій та обладнання для сфери водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження.

Нагадаємо, Асоціація “Укрводоканалекологія” добровільний міжгалузевий союз виробничих підприємств, установ, організацій водопровідно-каналізаційного господарства, науково-дослідних, проектних, ремонтно-будівельних та інших підприємств різних форм власності, об’єднаних з метою постійної координації та поєднання виробничої, наукової та іншої діяльності для вирішення питань забезпечення населення якісною питною водою та водою промислово-господарського призначення, водовідведення, ефективного очищення стічних вод, поліпшення екологічного стану водних ресурсів природного середовища в Україні.

Асоціація є корпоративним членом Міжнародної Водної Асоціації IWA.

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua