25 січня 2022 року
10:06:42

Світ

Делегація представників уряду Польщі відвідала Тернопіль

21.09.2016 06:35

 Делегація представників уряду та агентства розвитку підприємництва Республіки Польщі, у рамках проекту “Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможність регіонів”, з офіційним візитом відвідала Тернопіль.

Представники Польщі презентували проекти розвитку малого та середнього підприємництва у їх країні, розповідали про кроки стимулювання розвитку підприємництва у містах, а також цікавилися економічним та інвестиційним станом Тернополя.

  • Для нас важливий польський досвід, тому надіємося, що після цієї зустрічі зможемо організувати на території Тернополя декілька спільних проектів,розповідає міський голова Сергій Надал. – Також ми будемо раді, якщо у Польщі у нас з’являться нові міста-партнери, адже багато із тих проектів, які сьогодні реалізовуються у Тернополі, були зроблені завдяки їх підтримці”.

Представник Польського агентства розвитку підприємництва Даріуш Войташек зазначає, що їх агентство – це державна структура у складі польського Департаменту економічного розвитку.

 

  • “Наше головне завдання – це підтримка та сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, адже саме вони забезпечують більшу частину ВВП економіки розвинених країн світу. Зокрема, у Польщі середній бізнес – це одна з основних ланок економіки, яка забезпечує близько 70% робочих місць у країні та 50% ВВП,розповідає Даріуш Войташек. – Наш досвід у тому, що ми не лише надаємо фінансову підтримку малому та середньому бізнесу, а також проводимо бізнес-консультації”.

 


Довідка:
 “Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможність регіонів” – проект, який реалізовується Міністерством економічного розвитку в рамках допомоги польського розвитку 2016 року. Цілями проекту є підтримка влади України в розвитку малого та середнього бізнесу, іноземних інвестицій і експорту, створення регіональної інфраструктури бізнесу та розвиток інноваційності в цих секторах, тощо. До цього проекту долучені такі регіони: Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Житомир, Чернігів, Коростень та Біла Церква.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета