26 січня 2022 року
21:19:39

Україна

Є реальна загроза того, що тернопільські випускники вчасно не отримають атестатів

18.04.2016 15:32

Про реальну загрозу того, що випускники 9 та 11 класів можуть вчасно не отримати атестатів та документів про освіту сповсітила новоспечений міністр освіти і науки України Ліля Гриневич.

 

За численними листами вчителів і керівників шкіл зібрала зустріч щодо виготовлення атестатів і свідоцтв про освіту для випускників 9 і 11 класів. Є реальна загроза не видати вчасно документи випускникам. Місяць тому МОН раптово змінив електронну базу, в яку мають вноситися дані про випускників для подальшого друку документів. Що з’ясувалося на нараді: нова база даних не пройшла тестування, не сертифікована, не має підтвердження, що в ній будуть захищені персональні дані випускників, немає гарантії, що база витримає навантаження, коли до неї звертатимуться тисячі шкіл. І найстрашніше – при роботі з цією базою атестати випускникам можуть бути видані не раніше липня! – написала на своїй сторінці в соцмережах міністр . – Безумовно, ми не можемо цього допустити. Ми вимушені повернутися до перевіреної процедури і зробити все можливе, щоб всі діти вчасно отримали свої документи. І ми обіцяємо, що атестати і свідоцтва будуть видані вчасно, щоб діти не мали проблем з поданням документів на вступну кампанію. Вартість документів буде значно здешевлено.

ПС Я особисто переконана, що ми мусимо руйнувати монополії і старі схеми, вважаю, що бази даних освіти мають бути в державній, а не в приватній власності, але не можна ставити експерименти на дітях, змінюючи процедури видруку атестатів за два місяці до випускних. Цього року діти отримають вчасно документи про освіту. Одразу по закінченні навчального року ми розпочнемо зміни в роботі з базами даних освіти – будуть проведені прозорі конкурсні процедури і в спокійному – не авральному! – режимі запроваджені необхідні зміни. Фото з наради і один з численних листів освітян”.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета