01 липня 2022 року
23:12:14

Україна

Тернопільські ресторатори довели, що вміють тримати удар (відео)

10.10.2017 09:04

Панда, туалетний папір та сушилка для рук, а ще …докір про чай у 130 гривень. Тернпільські заклади харчування показали, що мають гострі зуби та вміють тримати удар.

Стартував 8 сезон телевійзійного реаліті-шоу “Ревізор” на телеканалі “Новий”Ймення він носить “Ревізор з Тищенком”. Микола Тищенко — славнозвісний ресторатор. Щоправда, українці впізнавати його почали завдяки кулінарному шоу “МастерШеф”, де він був одним з суддів. А правильніше: елегантним, добрим, усміхненим, з бісиками в очах… Часто кухарі-аматори закохувались у красеня зі спортивною статурою, а він … і не протовився особливо красномовним поглядам у свій бік.

У “Ревізорі” – Тищенко має інше амплуа, котре, до речі, не зовсім йому пасує. Такий собі трохи наглуватий столичний зазнайка, котрий не надто чтіко формує свої думки, хоч усюди пхає носа, а ще готовий розрюмсатись, якщо “жорстко наїжджають чи ранять”. 

Із приходом Тищенка у “Ревізор” змінились і критерії оцінки закладів. У ресторанах це зала, кухня, ціни, обслуговування та дегустація, в готелях – ціни, номер, обслуговування, кухня, ночівля. Дали Миколі в руки і білі та чорні кульки, аби ними голосував… Картинка файнєцка вийшла.

Власне, саме у Файному і відбулась одна з перших ревізій новоспеченого ревізора. Можливо тому, що ведучий “Страстей по ревізору”, такого собі пост-шоу,  – тернопільський Сірий, або за паспортом – Сергій Притула.

Ревізував Тищенко знакові файномістянські заклади громадського харчування. Оригінальним не був, як і кожен новий ведучий шоу “відмітився” у легендарній закусочній на залізничному вокзалі “Темп”.

{youtube width=”760″ height=”350″}o-lok6PHi8w{/youtube}

Відтак нагодився до “Оскара”, “Старої піцерії” та “Файного міста”.  На “Страсті…” захищати  честь Тернополя приїхали представники цих закладів. А також Юрій Дейнека, якого чомусь титрували як заступника міського голови Тернополя,  а також група підтримки. Слід віддати належне Притулі: своїх він не кидає. Сергій як міг дер з Тищенка лаха та грав з нього вар’ята, захищаючи рідний Тернопіль. 

Стратували “Стасті…” із …розстеляння червоної доріжки… “Оскар” у Притули  асоціюється зі студентськими роками. Зізнався, якось там навіть раз крутив музику.  Повівся на замануху: 10 грн за пісню, на ті часи — то було таки багацьоко. І ось до нього підходить високий чоловік та просить поставити від тернопільської братви для тамбовської  “Золотые купола”.  Для Сєрого — один чорт, що ставити, каже — 10 гривень і чує у відповідь: “А братва за музику не платить”. Так і грав в “Оскарі” до шостої ранку задурно для братви)  Коли відверто, то до “Оскара” Тищенко таки трохи задурно докулупався. Страву хвалив, але кульки білої не дав. А найсмішнішим момент ревізії у закладі й Тернополі загалом стала табличка на кухні в “Оскарі”. Власне, саме завдяки їй “Оскар” й отримав у студії в дарунок величеньку панду. 

{youtube width=”760″ height=”350″}764zW0ccFbk{/youtube} 

{youtube width=”760″ height=”350″}tFfxb271PVE{/youtube}

Розгорілась суперечка в студії і щодо ревізії у пабі “Файне місто”. Честь закладу захищав сам син власника Петро Романович Заставний. “Бачиш , Миколо, мер Тернополя пішов у рестораторати, а ти з ресторатоів — у ревізори”, – пожартував Притула. Тищенко тут трохи таки опростволосився, заперечивши підливу як так. Хоча — вмінням робитисоуси зблиснув) Боюсь, що причепиться до нього після тої ревізії і прізвисько “попісятиходив”, адже саме тим виправдовував те, що на 40 хвилин пізніше пробував м’ясо, яке замовив, а потім нарікав на те, що воно не соковите… Суперечка у студії сягнула епогею… 

{youtube width=”760″ height=”350″}kdRrXtjFVo4{/youtube}

{youtube width=”760″ height=”350″}BzzgH7vKDQc{/youtube}

Найбільше претензій у Тищенка було до славнозвісної “Старої піцерії”. Зрештою, у власників піцерії  до ревізора було притензій не менше. За логікою, після виходу програми у закладі кількість клієнтів мала б значно зменшитись, але … все залишилось, як було. Не лякають тернополян ні пальмова олія, що викликає рак, ні старенькі печі та купа всього іншого.  Голосують …гаманцем і …відданістю традиційності. Шкода тільки, що власники піцерії, самих гостей мають …за бидло й злодюжок, адже на всю Україну кричать: сільничочк не ставлять, бо люди крадуть. 

{youtube width=”760″ height=”350″}UdA9CM_cu90{/youtube}

{youtube width=”760″ height=”350″}AVmFXydnAiA{/youtube}

На закуску: ревізія Тищенка в одному з тернопілсььких хостелів. Не знаю, як ви, а я з програми дізналась, що у нанс в місті працює такий. Що ж, дивимось та оцінюємо!

{youtube width=”760″ height=”350″}lSibvzKMwIk{/youtube}

Н.Т.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета