26 жовтня 2021 року
11:06:55

Україна

Тернопільська “Ідея Нації” вимагає у поліції реальних дій, а не показухи (документ)

14.01.2016 08:15

14.01.2016

ГО “Ідея Нації”  Тернопільщини, Львівщини та Івано-Франківщини 11 січня офіційно заявили про намір опівдні 15 січня пікетувати Головне управління Національної поліції в Івано-Франківську.

 

Причина –  бездіяльність і “халатне” відношенням поліції  у справі про розбещуваннята викрадення двох неповнолітніх українських дівчат з Івано-Франківська представниками арабської спільноти та з метою недопущення в майбутньому безкарного розгулу педофілів-емігрантів.

Проте щойно 13 січня було офіційно зареєстровано заяву про намір проведення акції, як поліціянти почали діяти. Та дії їхні активісти вважають тільки  … показухою. Чому та як далі намірені боротись – активісти виклалаи в офіційній заяві, текст якої публікуємо дослівно.

ГО «Ідея Нації» не розділяє позицію проведення половинчастих кроків для показухи працівниками правоохоронної системи напередодні пікету Головного управління Національної поліції в Івано-Франківську.

Вчорашня зареєстрована Заява ГО «Ідея Нації» про проведення масового заходу в Івано-Франківську на 15 січня вже дала перші зрушення. Прокуратура та Національна поліція налякані обуренням українців щодо «халатного» ставлення правоохоронними структурами до своїх посадових обов’язків – були змушені розпочати хоча й половинчасті кроки, проте це вже початок до покарання педофілів-арабів, які безкарно на даний час розгулюють по Івано-Франківську.

Двом з більше як десятка арабів, які вчиняли злочин, оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 152(Зґвалтування) та ч. 1 ст. 155(Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості).

У ГО «Ідея Нації» виникає два питання у зв’язку із діями правоохоронних органів:

– Перше, чому приймаються напівміри та не були додані в даному випадку до кримінальної справи  – ч. 1 ст. 156 (Розбещування неповнолітніх) карається до трьох років позбавлення волі та ч. 3 ст. 146(Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) карається до десяти років позбавлення волі.

– Друге, чому з 15 арабів (13 проживають у Івано-Франківську та 2 у Тернополі), які брали учать у злочині скоєному групою осіб – оголошено підозру тільки двом і те не із застосуванням повної міри покарання у даній кримінальній справі.

ГО «Ідея Нації» вимагає негайно включити ці дві статті до кримінальної справи про зґвалтування та викрадення двох неповнолітніх дівчат з Івано-Франківська, а також із повним переліком статей оголосити про підозру ще 13 арабам, які фігурують у даній кримінальній справі.

Також ГО «Ідея Нації» вимагає:

– Звільнити із займаних посад відповідальних за ведення слідства представників поліції в Івано-Франківську через їхнє безвідповідальне ставлення до справи про зґвалтування двох українських дівчат арабами-педофілами;

– Відкрити кримінальне провадження на працівників поліції в Івано-Франківську, які були причетні до затягування слідчого процесу над педофілами-емігрантами та свідомо прикривали злочин з умислом власної вигоди.

Тому виходячи із половинчастих дій працівниками поліції та прокуратури і не бажанням їх діяти в межах своєї компетенції та з дотриманням чинного українського законодавства – ГО «Ідея Нації» закликає усіх свідомих українців прийти завтра (15 січня) о 12:00 на пікет під стіни Головного управління Національної поліції в Івано-Франківську, яке знаходиться по вул. Академіка Сахарова, 15 та вимагати у правоохоронних органів в повній мірі розслідувати кримінальну справу по зґвалтуванню та викраденню двох українських дівчат.

Оскільки як випливає із даної кримінальної справи, тільки системний та послідовний тиск громадськості на дії поліції та прокуратури може призводити до їхніх дій, за які вони отримують зарплату із наших з вами кишень

Прес-служба ГО «Ідея Нації»“.

Публікуємо також листівку-звернення активістів прийти на пікет.Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031